?>

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ «КРАЩИЙ МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ» І «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-НАУКОВЕЦЬ»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Згідно з протоколом № 1 засідання конкурсної комісії по проведенню щорічного конкурсу «Кращий молодий вчений» у ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» від 29 травня 2019 року:

  1. Затвердити переможцями конкурсу «Кращий молодий вчений» з технічного напряму наступних осіб:

1 місце – к.т.н., доцент кафедри будівельної механіки та опору матеріалів Лихачова О.В.

  1. Затвердити переможцями конкурсу «Кращий молодий вчений» з гуманітарно-економічного напряму наступних осіб:

1 місце – к.е.н., доцент кафедри обліку, економіки та управління персоналом підприємства Кононова О.Є.

 

 

Згідно з протоколом № 2 засідання конкурсної комісії по проведенню щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець» у ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» від 29 травня 2019 року:

  1. Затвердити переможцями конкурсу «Кращий студент-науковець» за секцією “Архітектура” наступних осіб:

1 місце – студентка групи АРХ-18-3мн, Терно Юлія Валеріївна.

2 місце – студентка групи АРХ-18-1мп, Азьома Наталія Юріївна.

3 місце – студентка групи АРХ-17-4мн, Компанієць Інга Ігорівна.

  1. Затвердити переможцями конкурсу «Кращий студент-науковець» за секцією “Будівництво” наступних осіб:

1 місце – студентка групи УП-17м, Євсюкова Марина Євгенівна.

2 місце – студентка групи УП-17м, Журавель Олександра Юріївна.

3 місце – студент групи УП-17м, Фесенко Дмитро Сергійович.

  1. Затвердити переможцями конкурсу «Кращий студент-науковець» за секцією “Економіка” наступних осіб:

1 місце – студентка групи ОА-15-2, Мартинова Аліна Дмитріївна.

2 місце – студентка групи ЕП-18-мп, Воробйова Інна Дмитрівна.

  1. Затвердити переможцями конкурсу «Кращий студент-науковець» за секцією “Промислове та цивільне будівництво” наступних осіб:

1 місце – студент групи ПЦБ-17-2, Кононенко Володимир Олександрович.

2 місце – студентка групи ПЦБ-17-1мн, Малонухіна Еліна Юріївна.

  1. Затвердити переможцями конкурсу «Кращий студент-науковець» за секцією “Цивільна інженерія та екологія” наступних осіб:

1 місце – студентка групи ЕКО-15, Бойко Аліна Олексіївна.

2 місце – студент групи ТГПВ-17-2мн, Железняков Єгор Олегович.

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх