?>

Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шавкова Ганна Євгенівна, студентка IV курсу спеціальності «Водопостачання та водовідведення» прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі наук «Будівництво та архітектура» за спеціальністю «Водопостачання та водовідведення».

Конкурс проходив у два тури: І тур – у м. Дніпро в Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», ІІ тур – у м. Харків в Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

Ганна виконала та підготувала до участі у конкурсі науково-дослідну роботу за темою «Парний нелінійний регресійний аналіз корозійних випробувань фосфонових кислот», що стосується систем зворотного водопостачання промислових підприємств. Науковий керівник – доцент кафедри, к.т.н. Нечитайло Микола Петрович.

За результатами участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі наук «Будівництво та архітектура» за спеціальністю «Водопостачання та водовідведення» Шавкова Ганна Євгенівна отримала диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів на шляху науковця!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх