19.06.2023

ПДАБА – у волонтерському творчому контрнаступі

16 червня у міському Палаці дітей та юнацтва відбулася «Студентська весна – 2023»

Щорічний міський конкурс «Студентська весна” в умовах війни набув нового, важливого для країни та кожного її громадянина, високого змісту. Захід було проведено, як волонтерський творчий контрнаступ, у якому всі вищі навчальні заклади Дніпра об’єднаналися ЗАДЛЯ ДОПОМОГИ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ.

За умовами Конкурсу, розробленими Департаментом молодіжної політики міської ради Дніпра, всі учасники дотримались основних цілей цього конкурсу, таких як:
– розвиток усіх видів і жанрів мистецтва серед молоді та студентів;
– підвищення художнього рівня студентського мистецтва;
– пропаганда досягнень студентського мистецтва;
– показ кращих концертних програм, вистав, виставок.

Цьогоріч до цих важливих цілей додалась популяризація волонтерського руху серед студентства.

Розв’язана рашистами повномасштабна війна проти України зробила, як ніколи, актуальним основне завдання конкурсу – НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ.

Концертна програма показала надзвичайно потужну патріотичну позицію студентської молоді, силу волонтерського руху молоді Дніпра, залученість молоді до різноманітніших форм волонтерської діяльності.

Конкретна мета проведення концерту – ПРИДБАННЯ АВТІВКИ ДЛЯ ЗСУ на кошти призового фонду слугувала підняттю морального, бойового духу усіх запрошених на захід гостей, серед яких були і військові ЗСУ.

Цьогорічний захід було проведено у форматі єдиної концертної програми, побудованої з творчих блоків від кожного з вишів.

Творча програма нашої академії розпочалась з промо відеоролика на тему: «Студенти та викладачі ПДАБА на передовій волонтерського фронту».

Відеоролик представив, як задля Перемоги студенти та викладачі об’єдналися в надзвичайно важливій справі – волонтерській діяльності. Вони плели сітки, робили окопні свічки, допомагали вимушеним переселенцям, яких академія прихистила в своїх гуртожитках, здавали кров для поранених, проводили благодійні концерти по збору коштів для ЗСУ, закуповували аптечки та ліки, донатили на безпілотники та інше військове спорядження, проводили акції по збору коштів на потреби Бахмутського напрямку.

Виступи студентів ПДАБАзі своєю концертною програмою, додали потужного патріотичного імпульсу.

Пісня The Hardkiss «Журавлі» у виконанні Анастасії Апанасенко, вірш Павла Тичини «Я утверждаюсь» , який надзвичайно емоційно та щиро декламували Наталія Кравченко та Олександра Омелич, пісня «Ой, у лузі червона калина» – у виконанні вокального тріо «Дивоцвіт» (Анастасії Апанасенко, Лади Криловецької та Дани Криловецької) були сприйняті глядачами надзвичайно гаряче та підтримані бурхливими оплесками.

Студентська молодь Дніпра досягла своєї мети: АВТОМОБІЛЬ БУДЕ ПРИДБАНО І ВІДПРАВЛЕНО ЗСУ! А волонтерський творчий контрнаступ буде продовжуватись до повної Перемоги України!

Кожен навчальний заклад долучався до загальної програми зі своїм гаслом. Придніпровська державна академія будівництва та архітектури йшла у творчий контрнаступ під гаслом: “ПЕРЕМОЖЕМО! ВІДБУДУЄМО!”

Диплом учасника у цій номінації було вручено представникам студради ПДАБА.

?>
вверх