24.07.2023

Пам’яті колеги

ЧЕЛНОКОВ Олександр Васильович
04. 1956 – 20. 07. 2023

Передчасно пішов з життя наш колега, творча, інтелігентна, самобутня особистість – декан архітектурного факультету, к. т. н. , професор кафедри Основ архітектури Олександр Васильович ЧЕЛНОКОВ. За його плечима лишилось багато років відповідальної роботи деканом. А саме, двадцять років батьківства у великій, буремній родині творців. Безліч яскравих подій, творчих звершень, значних перемог, але і численних негараздів, які краяли серце.

Долати труднощі Олександру Васильовичу допомагали – креативність, яка була у нього в крові з дитинства, раціональність і розважливість. А ще – невичерпна енергія та природня любов до людей, чи то студент невдаха, чи то зірковий колега.

Тяжіння до натхненного життя дозволило Олександру Васильовичу за життя створити нерукотворний пам’ятник: численні проєкти, в основі яких знайшли уособлення його праця та ідеї.

Олександр Васильович ЧЕЛНОКОВ – це епоха в архітектурі регіону: батько двох рідних-архітекторів, сотень і сотень вихованців-випускників, для яких він став батьком у професії.

Пішов, пішов назавжди… Але і назавжди лишив по собі добру пам’ять людяності, доленосних рішень, світлих спогадів про спільну роботу, про взірецево бездоганне професійне служіння обраній Справі!

Вічна пам’ять чудовій людині, педагогу!

Щирі співчуття родині та близьким!

Ректорат, колектив, колеги, випускники, Правління Асоціації випускників і друзів ПДАБА розділяють біль безповоротної втрати.

Наші Пошана, Повага і Пам’ять, Олександру Васильовичу!

?>
вверх