18.10.2023

Організаційна зустріч із здобувачами вищої освіти заочної форми навчання

17 жовтня 2023 року відбулися організаційні збори для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання для перших курсів освітніх рівнів «бакалавр» і «магістр» та викладачів ПДАБА. Захід був першим кроком на початку нового навчального року.

Проректорка з навчально-виховної роботи Галина ЄВСЄЄВА відкрила збори і привітала студентів з початком нового навчального року. Вона висловила слова підтримки та бажання успіхів у навчанні. Галина Євсєєва також підкреслила важливість самодисципліни та систематичності в навчанні заочної форми та відповіла на запитання здобувачів освіти

Анжела ЯКИМЕНКО, в.о. начальниці відділення заочної та дуальної освіти, взяла слово та розповіла студентам про графік навчального процесу на майбутній навчальний рік, звернула увагу на те, що на сторінці сайту академії можна знайти всю необхідну інформацію з приводу організації навчального процесу. Вона наголосила про важливість дотримання навчального плану та правильного розподілу часу для успішного здобуття освіти. Також детально пояснила особливості проведення сесії для студентів.

Збори були великим інформаційним заходом для студентів заочної форми навчання, де вони отримали важливу інформацію щодо організації навчання та можливостей розвитку. Ця подія створила позитивний старт для нового навчального року і дала студентам впевненість в їхньому успіху.

?>
вверх