16.11.2022

Оптимізація енергоспоживання будівель

Шановні колеги!
15 листопада 2022 року відбувся черговий майстер-клас, присвячений циклу відкритих лекцій «Енергоефективність для кожного» з партнером ДніпроХабу – Асоціацією енергоаудиторів України.
Спікером майстер-класу виступив ВАДИМ ЛИТВИН – Голова правління Асоціації енергоаудиторів України, з дуже актуальним питанням сьогодення: Оптимізація енергоспоживання будівель.
Повну версію тренінгу ви можете подивитись на нашому YouTube каналі за посиланням https://youtu.be/44SQ3dBEY-I
Підписуйтесь на наш YouTube канал https://www.youtube.com/channel/UCdEg-POi9CfPSGwwYlMYvxw , щоб отримувати ще більше цікавого контенту!
В заході прийняло участь близько 70 зацікавлених осіб, серед яких були присутні: студенти ЗВО, коледжів, ЗПТО, аспіранти, викладачі, а також представники будівельних компаній, проєктанти, архітектори, майстри, будівельники та енергоаудитори.
На вебінарі розглянули як правильно оптимізувати енергоспоживання булівель. Оптимізація систем технічного забезпечення будівель не тільки зробить простір приміщень більш ефективним, але й надасть змогу їх користувачам краще зрозуміти своє середовище: активно управляти споживанням енергії й підтримувати безпечне, комфортне та продуктивне життєве середовище, пристосоване до їхніх вподобань.
Для участі в наступних майстер-класах/вебінарах/лекціях, слідкуйте за новинами на сторінці Energy Innovation Hub ПДАБА https://www.facebook.com/EnInHubPSACEA/
?>
вверх