14.07.2020

Онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників на базі Економічного Університету у Кракові (Польща)

Шановні колеги!

Найкращий варіант пройти стажування під час карантину та відсутності можливості виїзду за кордон – пройти стажування онлайн. Гарна можливість перейняти досвід польських колег. Найкращі спікери від Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн – конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, гарні лектори, приємна аудиторія.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн – конференцій на українську мову.

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за наступними темами:

 

Модуль 1

  • Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн- курс та індивідуальна робота).

Модуль 2

  • Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3

  • Система вищої освіти у Європі (дистанційний онлайн- курс та індивідуальна робота).

 

Економічним Університетом у Кракові видається сертифікат на 120 годин усім учасникам стажування. Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ СКЛАДАЄ: 175 EUR

Реєстрація на стажування та за більш детальною інформацією

 

?>
вверх