13.11.2017
Онлайн #БитваЗаВиш
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2017/11/23405984_2001044173502317_7530184908290915289_o.jpg)
Увага!
Виносимо Битву за Виш на новий рівень! Тепер КОЖЕН може допомогти своєму ВНЗ. З сьогоднішнього дня стартує онлайн Битва за ВИШ Кожному ВНЗ будуть нараховуватися бали в залежності від активності у FB. Як ТИ можеш допомогти своєму ВИШу?
Умови прості. Постав лайк під логотипом свого ВНЗ та запроси якомога більше друзів до голосування.
Результати онлайн-голосування будуть включені до загального рейтингу і саме завдяки ТВОЄМУ голосу може змінитись переможець! Голосування триватиме до 16.00 16 листопада. Результати будуть оприлюднені У FВ на сторінці управління молоді, ПО та НПВ. Поквапся, бо саме ти можеш вивести свій ВУЗ в фаворити!
Підтримаємо наших!
вверх