?>

Олімпіада  2018 на кафедрі іноземних мов

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Геополітичне положення, сучасний економічний стан України, її сусідство та тісне співробітництво з країнами Заходу і Сходу, і перед усім з країнами Європейського Союзу, а також інтеграційні процеси і останні події в країні вимагають від сучасної студентської молоді володіння іноземними мовами як обов`язкової складової їхніх знань. Знання мов сприяє зближенню народів та поліпшує шанси молодих спеціалістів на досягнення успіху в їхній професійній діяльності. У нашій країні якість підготовки майбутнього молодого спеціаліста пов’язана з необхідністю оволодіння іноземними мовами, що сприятиме мобільності українських студентів у міжнародному просторі.

Вивчення іноземної мови є тривалим процесом, який вимагає багато єнергії, цілеспрямованості і палкого бажання опанувати дану мову. Але кожен процес вивчення є неможливим без аспекту перевірки. Олімпіада є ефективним і продуктивним способом оцінки рівня володіння іноземною мовою в учнів та студентів. Тому, олімпіада з іноземних мов відіграє важливу роль у процесі навчання в нашій Академії.

Олімпіада з іноземної мови проводилась серед студентів  І – ІІІ  курсів всіх факультетів нашої Академії.

Англійська секція проводила олімпіаду у ІІІ тури за тематикою таких напрямків: Охорона навколишнього середовища, Освіта сьогодні і в майбутньому, Співробітництво держав у контексті сьогодення, Історія та майбутнє України, Роль професії для майбутнього розвитку країни, Новітні досягнення людства, Видатні історичні події та постаті, Традиції і звичаї народів світу та їх вплив на культурний розвиток людини. І тур олімпіади був проведений викладачами у групах на 8-9 тижні (з 22 жовтня по 4 листопада) для відбору студентів до ІІ туру.

У ІІ турі олімпіади, який англійська секція проводила 12.11.18 р., приймали участь близько 20 кращих студентів. На ньому студенти виконали лексико-граматичні та відео тести. Після обробки матеріалів викладачами предметної комісії кафедри за результатами тестів до  ІІІ туру потрапили 7 студентів-фіналістів:

 

  1. Табанець Олександра АРХ-18-1
  2. Ткач Дарія                         ФІН-18
  3. Савченко Данило ВВ-18
  4. Терентьєва Марія             ФІН-18
  5. Буцька Валерія МЕН-18
  6. Ткаченко Катерина МАГ-18
  7. Лупачов Кирило                         АУТП-18

ІІІ тур олімпіади англійська секція провела 26.11.18 р. об  11-00 годині. Протягом цього туру студенти продемонстрували навики непідготованого мовлення із зазначеної вище тематики. Студенти показали високий рівень підготовки, обізнаність у різних сферах діяльності людини та зацікавленість у проблемах перебігу подій сьогодення. За результатами ІІІ туру були визначені переможці англійської секції:

І місце  –  Табанець Олександра              АРХ-18-1;

ІІ місце  –  Лупачов Кирило                      АУТП-18;

ІІІ місце  –  Савченко Данило                    ВВ-18.

Студенти-фіналісти, які брали участь у ІІІ турі, були відзначені цінними подарунками та сертифікатами успішності за підписом зав.кафедрою іноземних мов та ректором Академії. Кращі виступи були відзначені окремо.

До предметної комісії ІІ туру увійшли: граматичний тест – викладачі Чижикова І.В., Левицька С.І.; відео-тест – старший викладач Гальченко І.О., викладач Шафран Е.В.

У президію комісії ІІІ туру були призначені: голова англійської секції – доц. Шашкіна Н.І.; члени комісії – доц. Соколова К.В., викладачі Божок О.І., Щетинникова О.О.

Відповідальний за проведення та організацію олімпіади викладач Божок О.І.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх