30.09.2019

Нагорода переможців Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки

20 вересня у залі нарад до Дня винахідника і раціоналізатора України в Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків) відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки.

Вітав присутніх проректор з наукової роботи університету Володимир Андронов: “Шановні науковці! Нехай ваш творчий розум, який щодня працює на благо Батьківщини, не втрачає гнучкості та сміливості й бажання дістатися до суті речей. А результати вашої роботи, які з’являються в нових продуктах, технологіях і наукових розробках, нехай буде спрямовано на покращення нашого життя, підвищення загального добробуту в процесі розбудови країни”.

За результатами конкурсу, Диплом ІІ ступеня одержав творчий колектив ДВНЗ «ПДАБА» у складі Шатова Сергія Васильовича, Бєлікова Анатолія Серафімовича, Крекніна Кирила Андрійовича , Папірника Руслана  Богдановича за корисну модель “Бульдозер для відновлювальних робіт на  транспортних мережах”.

?>
вверх