Можливості та стипендії від ЄС для студентів, науковців та дослідників

Підтримка українських студентів, дослідників та науковців від Міланської політехніки, Італія.

Підтримка українських науковців та дослідників від Free University of Bozen-Bolzano, Італія (звертатися на адресу: personnel_academic@unibz.it).

Women and Science Chair: гранти на дослідницькі проєкти від Університету Париж-Дофін. Дедлайн — 30 червня. Більше детальніше:
Кафедра «Жінки та наука» Паризького університету Дофін-PSL має на меті мобілізувати та розвивати міждисциплінарні підходи для аналізу детермінант та впливу низької присутності жінок у наукових дослідженнях та кар’єрах (математика, інформатика, природничі науки та технології). Кафедра «Жінки та наука» є членом мережі кафедр ЮНЕСКО. Вона була створена за підтримки L’Oréal Foundation, Generali, La Poste, Safran, Talan і Amundi, у партнерстві з Інститутом публічної політики та Інститутом Луї Башелє. З 2019 року кафедра отримала 120 пропозицій і профінансувала 18 дослідницьких проектів з Європи, Північної Америки, Південної Америки, Африки та Азії. У 2022 році Кафедра «Жінки та наука» оголошує четвертий конкурс дослідницьких проектів, орієнтованих на всю академічну спільноту без будь-яких обмежень ні за дисциплінами, ні з точки зору методології (польові дослідження, моделювання, емпіричні дослідження, експериментальні підходи тощо). Щороку відбирається від 5 до 7 дослідницьких проектів, які отримують підтримку до 10 000 євро. Більше інформації за посиланням тут.

?>
вверх