12.11.2020

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДУАЛЬНУ ФОРМУ ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про дуальну форму здобуття вищої та фахової передвищої освіти.

Мета документу – створення правового підґрунтя підготовки фахівців вищої та фахової передвищої освіти за дуальною формою здобуття освіти і умов для повноцінного впровадження дуальної форми здобуття вищої та фахової передвищої освіти.Це сприятиме вдосконаленню системи підготовки висококваліфікованих фахівців і забезпеченню успішної адаптації студентів-випускників до професійної діяльності.

До переваг такої форми навчання студента відносяться: професійна спрямованість; отримання навичок командної роботи; відповідальність; фінансова незалежність. Разом із тим, ЗВО отримує можливості для підвищення якості освіти за рахунок оперативної корекції освітніх програм; проведення прикладних наукових досліджень; зміцнення конкурентоспроможності на ринку надання освітніх послуг. При цьому бізнес отримує можливість впливу на підготовку кадрів, отримує професійно підготовленого фахівця.

Пропозиції можна подати до 28 листопада 2020 року.

Детальніше

 

 

?>
вверх