30.04.2024
BIM-майбутнє починається сьогодні
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/Memorandum-pro-spivpratsyu-mizh-PDABA-ta-kompaniyeyu-VEC-UA-07-scaled.jpg)
В межах виконання міжнародного проекту “The BRIDGE, за програмою Erasmus+ «Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти» 9 квітня 2024 року укладено Меморандум про співпрацю між Придніпровською державною академією будівництва та архітектури та українським офісом міжнародної компанії VEC (головний офіс знаходиться у Каліфорнії). Документ підписали голова комісії з реорганізації ПДАБА Владислав ДАНІШЕВСЬКИЙ та директорка VEC-UA Анна ВАСИЛЕНКО.
VEC – один із світових лідерів у галузі інформаційного моделювання будівель (BIM). BIM технології дозволяють створювати комплексні віртуальні прототипи споруд, перевіряти та оцінювати конструктивні рішення, знаходити їх оптимальні варіанти. Результат: максимальна якість будівництва при мінімумі затрат та проєктних ризиків.
У найближчих планах: лекції та майстер класи від фахівців VEC для студентів, практики та інтернатури студентів в компанії VEC, конкурси курсових та дипломних робіт, а також облаштування сучасної лабораторії BIM-моделювання на базі академії.