19.05.2022

L’Oreal-UNESCO «Для жінок у науці»

Конкурс на Міжнародну премію 2023 року у рамках програми L’Oreal-UNESCO.

«Для жінок у науці», який організований Секретаріатом ЮНЕСКО – у вирішальній фазі.

Секретаріат ЮНЕСКО розпочав прийом заявок від номінантів на участь у конкурсі на Міжнародну премію 2023 року у рамках програми L’Oréal-UNESCO «Для жінок у науці». У 2023 році будуть нагороджуватися п’ять видатних наукових дослідниць у галузі фізичних наук, математики та інформатики. Кожна із п’яти лауреаток отримає нагороду в розмірі 100 000 євро за внесок у наукові дослідження на церемонії, яка відбудеться у березні 2023 року. Кінцевий термін подання номінацій – 31 травня 2022 року.

Єдиним інструментом для подачі заявок кандидатів та моніторингу процесу відбору є спеціальна онлайн-платформа – www.forwomeninscience.com. Заявки в паперовому вигляді не розглядатимуться.

Контакти Секретаріату у разі виникнення додаткових запитань: fwis@unesco.org (в копії: ap.coppola@unesco.org ).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ. Зазначена програма, була заснована у 1998 році та є ефективною можливістю для підтримки та заохочення українських науковців-жінок, а також просування їхніх досліджень на міжнародному рівні. Крім того, результати попередньої участі українських дослідниць у програмі сприяють укріпленню іміджу України, як держави з великим науковим потенціалом.

У лютому 2022 року ППУ при ЮНЕСКО у рамках проєкту «Наука – це вона» організувало у штаб-квартирі ЮНЕСКО проведення виставки портретів українських жінок-дослідниць, головною героїнею якої стала Олена Ванєєва – лауреатка згаданої вище премії.

Не зважаючи на тяжкі наслідки військової агресії рф проти нашої держави, Україна, разом з міжнародними партнерами, робить усе можливе для підтримки української науки.

?>
вверх