12.12.2018

КОНКУРСУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Проектування Мультікомфортного будинку 2019 Мілан, Італія

Мілан стоїть перед новим етапом розвитку. До 2030 року в місті проживатиме понад 12 000 чоловік віком старше 85 років і понад 50 000 представників молоді віком від 19 до 34 років.

У плані міста, який зараз розробляється, йде пошук всеохоплюючого зростання, всюди і для всіх. Немає мови про те, щоб залишити когось осторонь. Зусилля слід зосередити як на центрі міста, так і на його околицях. Водночас зростання має бути сталим і спрямованим на підвищення якості життя всіх людей, що мешкають у Мілані.

Муніципалітет Мілана сподівається, що до 2030 року місто стане центром глобальної мережі, яка з’єднує людей та місця на нових платформах, залучає людей, пропонуючи особисті, професійні та соціальні можливості, збільшує повагу до довкілля та сприяє зростанню екологічно раціонального ставлення у процесі безперервного оновлення в рамках розвитку міста.

Завданням 15-го міжнародного студентського конкурсу Мультикомфорт, розробленим компанією Сен-Гобен у тісній співпраці з муніципалітетом Мілана, є оновлення та відновлення підключення до міських мереж району станції метро Кресчензаго (Crescenzago) відповідно до бачення #milano2030.

Учасники повинні створити бачення майбутнього та сталого розвитку району станції метро Кресчензаго, інтегрованого у міський простір, з урахуванням регіонального контексту території. Проект передбачає реновацію трьох існуючих будівель, пов’язану з новою забудовою змішаного призначення, яка включає житлові будинки, публічний простір та послуги. Проект повинен бути інноваційним, екологічно раціональним, енергоефективним та відповідати критеріям програми Мультикомфорт.
Если надоели бесконечные подписки и дорогое порно, то не нужно расстраиваться! Здесь ты всегда сможешь смотреть инцест видео бесплатно и получать от этого исключительно лучшие эмоции. Бонусом для тебя станет удобный сайт с отличной оптимизацией!
Запропоноване рішення повинне:

  • Підтримувати бачення муніципалітету Мілана 2030 (#milano2030)
  • Вписатись в оточення та дати поштовх майбутньому розвитку району
  • Бути економічно доступним
  • Сприяти конструктивному сталому розвитку громади в Мілані

Детальніше у інформаційних матеріалах

?>
вверх