23.08.2018

Конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених

Шановні молоді вчені!

Конкурсний відбірпроектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства на отримання фінансування цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, який стартував 20 серпня. Перший етап конкурсу має провести вуз до 20 вересня та ввести дані по висунутим проектам у єдиній інформаційній системі “Наука в університетах”, а до 10 жовтня надіслати поштою друковані документи до департаменту науково-технічного розвитку (Хименко О.А.).

Проконсультуватися стосовно конкурсу можна у Валентини Георгіївни Заїки, співробітника НДЧ та у голови ради молодих вчених вузу.

Між іншим конкурс проводитиметься втретє. У 2016 році від нашого вузу виграв проект команди молодих вчених з каф. міжнародної економіки під керівництвом Гончарової Катерини, у 2017 році команди молодих вчених буд.профілю під керівництвом Бабенко Марини. Тож отримати фінансування для власного проекту реально, а отже не прогавте свій шанс!!!

Більш детально про конкурс за посиланням нижче

 

Голова ради молодих вчених,

к.т.н. Єлісєєва М.О.

?>
вверх