?>

Конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні молоді вчені!

Конкурсний відбірпроектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства на отримання фінансування цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, який стартував 20 серпня. Перший етап конкурсу має провести вуз до 20 вересня та ввести дані по висунутим проектам у єдиній інформаційній системі “Наука в університетах”, а до 10 жовтня надіслати поштою друковані документи до департаменту науково-технічного розвитку (Хименко О.А.).

Проконсультуватися стосовно конкурсу можна у Валентини Георгіївни Заїки, співробітника НДЧ та у голови ради молодих вчених вузу.

Між іншим конкурс проводитиметься втретє. У 2016 році від нашого вузу виграв проект команди молодих вчених з каф. міжнародної економіки під керівництвом Гончарової Катерини, у 2017 році команди молодих вчених буд.профілю під керівництвом Бабенко Марини. Тож отримати фінансування для власного проекту реально, а отже не прогавте свій шанс!!!

Більш детально про конкурс за посиланням нижче

 

Голова ради молодих вчених,

к.т.н. Єлісєєва М.О.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх