?>

Конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні молоді вчені!

 

Звертаю Вашу увагу на старт двох щорічних конкурсів для молодих учених:
1. Конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, який триватиме до 20 вересня 2018 року. Отже, голосування вченою радою академії за підтримку подання кандидатури на участь у конкурсі має пройти 29 серпня.

Вік осіб, які претендують на здобуття стипендії, не може перевищувати 33 роки для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 38 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або являються докторантами вузу.

З положенням про Стипендії Уряду України та розподілом квот між міністерствами та національними галузевими академіями наук можна ознайомитися на сайті Комітету з Державних премій в галузі науки і техніки України. У відповідності із ними наш вуз може подати 2 кандидатури.

http://www.kdpu-nt.gov.ua/content/umovi-ta-poryadok-provedennya-konkursu-na-zdobuttya-stipendiy-kabinetu-ministriv-ukrayini-dl

Крім того, діючі стипендіати мають пройти атестацію наукових робіт!!!

У разі виникнення запитань щодо номінування на Стипендію можете звертатись до ради молодих учених або до актуальної нормативно-правової бази (положення про Стипендію, лист МОН) та головного спеціаліста департаменту науково-технічного розвитку МОН Олександра Вікторовича Вороненка (044) 287-82-41.

Більш детально можна ознайомитися за посиланням нижче

Голова ради молодих вчених,

к.т.н. Єлісєєва М.О.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх