13.06.2022

Інноваційні події та конкурси в Європі та в Україні

Пропонуємо звернути вашу увагу на наступні події і конкурси:

УФС та МОН анонсує проведення Sсience&Business Startup Hackathon, який є продовженням серії Sсience&Business з метою надати підтримку для розвитку проєктів, спрямованих на післявоєнне відновлення економіки України!

З 27 червня по 02 липня 2022 року відбудеться інтенсивний онлайн-хакатон для науковців, стартапів та підприємців як з інноваційними ідеями, так і вже з існуючими інноваційними проєктами подвійного спрямування. Програма заходу передбачає проведення інтенсивного хакатону за участю найкращих іноземних та українських експертів, а також індивідуальне менторство, підготовку до пітчів та багато іншого.
Для реєстрацій та участі слід перейти за посиланням.

Літній онлайн саміт програми Цифрова Європа, 20 червня 2022 року, 15.00 – 18.00 Київського часу.
DIGITALEUROPE’s Summer Summit
Програма та реєстрація за посиланням.
Участь безоплатна
У програмі заходу:
Виступи запрошених спікерів високого рівня із ключових викликів цифрового розвитку Європи та панельні дискусії щодо формування європейського простору цифрових даних у сфері охорони здоров’я, забезпечення стійкості до кіберзагроз та як нові регуляторні підходи у сфері штучного інтелекту впливають на розвиток МСП і стартапів.

Європейська цифрова асамблея (The Digital Assembly 2022) буде проходити 21-22 червня у гібридному форматі (офлайн у м.Тулузі, Франція та з онлайн доступом до засідань асамблеї).
У фокусі заходу питання кращого забезпечення цифрового розвитку ЄС і врахування впливу  війни в Україні на розвиток цифрових технологій.
Для реєстрації на цей захід слід перейти за цим посиланням.

Брокерський захід  Social Sciences and Humanities in Cluster 6 – Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment
Потрібно створити свій профіль, для учасників є можливість познайомитись із особливостями проведення соціально-економічних досліджень в рамках пріоритетів кластеру 6 програми Горизонт Європа. В рамках заходу можна буде також провести індивідуальні онлайн переговори з потенційними партнерами.
Деталі і реєстрація тут.

?>
вверх