19.03.2020

Інформація для наших бібліотекарів.

  Дизайн-мислення для українських бібліотекарів

Українська бібліотечна асоціація розпочинає реалізацію нового міжнародного проєкту під назвою «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги».

Основна мета проєкту, який триватиме з березня по грудень 2020 р., – навчити бібліотекарів України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек». Ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс.

Партнерами у реалізації проєкту «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» є Публічні бібліотеки м. Орхус, Данія та Білоруська бібліотечна асоціація.

У межах проєкту на конкурсній основі будуть визначені 30 бібліотекарів з України та Білорусі, які пройдуть два тижневих тренінги у травні та червні 2020 року за участю датських та українських тренерів. За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробить та впровадить у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій і презентує її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (16-19 вересня 2020 р.).

Заявку на участь у проєкті можна подати до 30 березня 2020 року.

Переможці будуть визначені конкурсним журі до 6 квітня 2020 року.

 

Детальніше за посиланням

?>
вверх