21.04.2023
ІІ етап регіональної олімпіади з англійської мови
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/Margo_Nechytajlo.jpg)
Переможниця олімпіаді з англійської мови серед здобувачів освіти ПДАБА Маргарита Нечитайло, здобувач вищої освіти першого курсу за ОПП «Водопостачання та водовідведення» посіла ІІ місце на ІІ етапі регіональної олімпіади з англійської мови. Кращі з кращих представляли 8 закладів вищої освіти Дніпровського регіону.
Вітаємо! Пишаємося! Бажаємо подальших перемог!
вверх