07.12.2021

Грантовий проєкт “Scholarship в Україні” для студентів – бакалаврів (1-4 рік навчання) та магістрів першокурсників (1 рік навчання)

Здобувачі вищої освіти запрошуються долучитися до участі у 8 конкурсі соціального проєкту «Scholarship в Україні».

Розмір гранту за перше місце складає 15 000 гривень. Студенти, які займуть 2 та 3 місце, отримають 4 000 і 2 000 грн відповідно.

Для студентів цей конкурс дає можливість оплатити своє навчання, перевірити свої знання, краще пізнати тему обраної професії або спробувати пізнати новий професіональний напрямок.

Прийняти участь можуть студенти:

– студенти-бакалаври 1-4 років навчання та магістри 1 року навчання;

– контрактники та бюджетники денної форми навчання, незалежно від фахового напрямку навчання.

Для участі у конкурсі студенту слід написати аналітичну статтю на запропоновану тему та відправити на електронну пошту grant@scholarship.in.ua. Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами конкурсу можна на сторінці грантонадавача:

– «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?» детальніше за посиланням https://promocodius.com/ua/konkurs

 

Важливо! Готові роботи приймаються до 16 лютого 2022 року!

Далі незалежне журі обере три найкращі роботи і автори цих статей будуть запрошені до захисту. Фінал конкурсу буде проведено онлайн у Zoom.

Інформацію про те, як проходили попередні конкурси «Scholarship в Україні», можна знайти на сайті проєкту: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

 

Контакти для зв’язку:

(050) 748 – 10-78 – Юлія Дегтярьова

(096) 520 – 18-09 – Ірина Атрошенко

?>
вверх