27.02.2020

Грант на навчання у розмірі 63 000 грн для студентів ВНЗ України

«Scholarship в Україні» – це прекрасна можливість отримати грант для навчання в університеті. Грантовий бюджет цього конкурсу становить 63 тисячі гривень. Організатором та ініціатором проєкту виступає компанія CyberShark.

Проєкт має на меті підтримати українську молодь, яка здобуває освіту в закладах вищої освіти України, допомогти їм повірити в свої сили і можливості. Навіть зараз, будучи в статусі студентів, вони можуть отримати дохід, продемонструвавши свій рівень знань. Участь у конкурсі дозволить обзавестися корисними знайомствами, задати питання професійному журі, прокачати свої навички.

Кожен учасник може претендувати на один з грантів:

  • 1 місце – 15 000 грн.
  • 2 місце – 4 000 грн.
  • 3 місце – 2 000 грн.

При цьому представлена ​​можливість роботи в трьох тематиках, тому буде по 3 переможці на кожне місце.

Взяти участь в конкурсі можуть всі студенти, які здобувають освіту в ВНЗ України. Отримати грант можуть і магістри, які навчаються на 5-му курсі. При цьому форма навчання не важлива – заочна або денна. Студент може бути на контракті або бюджеті. Виграні кошти на руки не видаються.

Якщо студент навчається на бюджетній основі, він може вибрати додаткові навчальні курси, наприклад, вивчення англійської мови, програмування. Якщо студент навчається на контракті, то може оплатити рік навчання в ВНЗ або ті ж додаткові курси.

Для участі потрібно зареєструватися на відповідній сторінці грантонадавача, підготувати аналітичну роботу обсягом від 1000 до 3000 слів, де будуть міститися рекомендації та пропозиції до поданої теми. Детальніше про конкурс та теми на сторінках грантондавачів:

  • Бізнес ідеї та стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні? https://reono.ua/grant
  • Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні та світі https://smarty.sale/ua/uk/grant
  • Важливість малого та середнього бізнесу для економічного зростання малих та середніх міст України https://okacredit.ua/grant

Кожна робота буде проходити перевірку на плагіат. Вона повинна бути з посиланнями на джерела, які були використані. Враховується і власна думка кожного студента щодо розглянутого питання, шляхи вирішення питання або вдосконалення.

Прийом робіт закінчується 17 травня 2020 року.

Після того як всі роботи будуть зібрані, журі оцінить їх і вибере найкращі. Рішення буде прийматися з 18 по 30 травня.

Три фіналіста з кожної теми будуть запрошені для захисту роботи перед журі в місті Дніпро. Терміни захисту та нагородження узгоджуються окремо.

Детальніше про проєкт та переможців минулих конкурсів можна переглянути на офіційному сайті  https://scholarship.in.ua/ .

Контактні дані організаторів:

+38 (067) 622-62-82
grant@scholarship.in.ua

За більш детальною інформацією звертатись до Навчально-наукового центру міжнародного співробітництва ДВНЗ «ПДАБА», офіс 355.

?>
вверх