03.04.2024
Ексклюзивне інтерв’ю Наталії Свічкар у Всеукраїнській газеті «Все про бухгалтерський облік»
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/Eksklyuzyvne-intervyu-Svichkar.jpg)
Доцент кафедри девелопменту нерухомості, фінансів, обліку та маркетингу Наталія Свічкар дала ексклюзивне інтерв’ю головному редактору Всеукраїнській газети «Все про бухгалтерський облік» Зої Слободянюк.
Наталія Свічкар – бізнес-тренерка, спеціаліст за міжнародною кваліфікацією CIMA «Управління ефективністю бізнесу» (P1 «Управління ефективністю операцій», P2 «Управління ефективністю бізнесу») Інституту дипломованих бухгалтерів з управлінського обліку (Великобританія), сертифікований бухгалтер-практик САР
Пишаємось успіхами нашої колеги!
Представляємо основні цитати цього надихаючого інтерв’ю, яке присвячено успіхам не тільки Наталії Свічкар, а її колег, студентів та всіх УКРАЇНЦІВ!
«Що саме надихає вас у роботі?
Н. С.: Насамперед це самі студенти. Саме заради них хочеться створювати нові проєкти. У нас на кафедрі девелопменту нерухомості, фінансів, обліку та маркетингу вже є гарна традиція запрошувати фахівців для проведення гостьових лекційпрактикумів. Так, у листопаді-грудні минулого року разом із фахівцями компанії АТБмаркет була проведена школа бізнесу «Аналітика даних у ритейлі (Retail Data Analytics)».
«..надихаюся українцями, які під час війни створюють та проводять так багато освітніх курсів. Велика їм подяка за це! За ці два роки війни я дійсно змогла підвищити свою кваліфікацію і як викладач, і як бізнесконсультант, бо отримала цінні знання після участі у багатьох онлайнкурсах».
«Пишаюся викладачами нашої академії та вчуся в них, які проводять уже третій Освітній форум академічної спільноти «Готуємо фахівців для відбудови України».
«Як я вже зазначала раніше, я дуже багато проходжу навчання в дистанційній формі на онлайнкурсах. Тому я надихаю і залучаю як студентів, так і колег до такої унікальної можливості отримати цінні знання від висококваліфікованих фахівців, що раніше було просто неможливо. Я навіть створила телеграмканал,
в якому ми з колегами розміщаємо інформацію про нові програми та курси навчання. Тільки під моїм керівництвом більше 100 студентів пройшли навчання за онлайнкурсами та отримали сертифікати».
«…в навчанні, співпраці з колегами, підтриманні студентів, єдності є велике зерно нашої ПЕРЕМОГИ!»
«Уже зараз та після нашої перемоги в Україну прийдуть іноземні інвестори для відбудови. Інвестор готовий вкладати гроші, коли він володіє інформацією про компанію та є обґрунтування монетизації майбутнього проєкту. Тому одними з найзатребуваніших фахівців будуть ті, які вміють формувати звітність за міжнародними стандартами та складати бізнесплани з фінансовою моделлю. У цьому сенсі бакалаврська освітня програма «Міжнародний облік та бізнесзвітність», за якою відбувається навчання на нашій кафедрі, є сучасною, бо надасть саме ці професійні компетентності для майбутніх фахівців».
З повною версією інтерв’ю можна ознайомитись за посиланням
Кафедра девелопменту нерухомості, фінансів, обліку та маркетингу співпрацює вже більше 5 років з Всеукраїнською газетою «Все про бухгалтерський облік». До початку повномасштабної війни газета надавала безкоштовну підписку на друковану версію, а з початку війни – на електронну версію. Окрім того, вже декілька років поспіль є добра традиція вручати подарунки та грамоти від газети «Все про бухгалтерський облік» нашим магістрам випускникам. Велика подяка нашим партнерам!!!
Переглянути інтерв’ю можна в інформаційних матеріалах.