02.05.2022

Для студентів та молодих людей з України, які шукають гранти на мобільність

Шановні студенти, аспіранти, випускники, молодь та молодіжні працівники! Ці ресурси можуть стати у нагоді саме для Вас!
– Міжнародна кредитна мобільність Еразмус+ та гранти на мобільність за обміном для студентів на основі існуючих міжінституційних договорів між Вашим університетом та приймаючим університетом: контактуйте зі своїм відділом міжнародної співпраці та/чи Еразмус координатором відповідного університету. Список університетів з яким були договори із ЗВО України в 2015-2020 рр. – за посиланням тут.
– Оберіть свій університет та партнерів на 2019/2020 рр. Якщо плануєте писати до них напряму, то варто поставити в копію координаторів міжнародної співпраці чи мобільності Вашого університету. Це важливо для визнання!
– Навчання за обміном, на повній програмі та інші можливості: запрошуємо обрати університет та знайти інформацію про підтримку українців на порталі Проєкту ЄС Еразмус+: https://ukraine.dev.uni-foundation.eu/
– Навчання в магістратурі Еразмус Мундус – спільні магістерські програми: запрошуємо обрати програму та подаватись на навчання – основні кроки за посиланням тут.
– Гранти на навчання в державах-членах ЄС STUDY IN EUROPE: офіційні портали країн про всі можливості навчання іноземних студентів, оберіть країну, спеціальність, університет, вивчіть можливості та подавайтесь напряму – за посиланням тут.
– Українською мовою публікація НАВЧАЙСЯ в ЄВРОПІ: про можливості фінансування українців в державах-членах ЄС – за посиланням тут.
– Аспірантам та іншим дослідникам – новий портал ЄС щодо фінансування українців: https://euraxess.ec.europa.eu/ukraine

Для молоді, молодіжних лідерів та молодіжних працівників:
– Підтримка молодих людей України Європейською Комісією та державами-членами ЄС – за посиланням тут.
Оголошення конкурсів про гранти на молодіжні обміни та волонтерство: Інформаційний центр Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності в Україні та Євродеск – Україна.
– Календар подій, гранти на міжнародні події для молоді з України Ресурсний центр Сальто-Молодь SALTO-YOUTH та інструменти підтримки молоді – онлайн курси та багато іншого.

Доступ до ресурсів підтримки українців Європейською Комісією за посиланням тут і тут.

?>
вверх