?>

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 30 БЕРЕЗНЯ 2019

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

30 березня 2019 року було проведено черговий день відкритих дверей в ПДАБА.

Наразі було зареєстровано 75 абітурієнтів. Це порівняно з попереднім днем відкритих дверей майже вдвічі менше. Але це пояснюється тим, що школярі були на канікулах, багато роз’їхалися по Україні на екскурсії і в той же час дні відкритих дверей проводилися одночасно в декількох вищих навчальних закладах Дніпра.

Цього разу географія була представлена містами Запоріжжя, Кам’янське, Дніпро, а також містечками і селами Дніпропетровської області.

Як зазвичай, кожний факультет був представлений інформаційними стендами, а також представники провідних кафедр академії надавали консультації щодо спеціальностей та щодо правил вступу до вишу, пропонували взяти участь у проведенні експериментів, демонстрували свої досягнення.

Представники факультету ПЦБ показали конструктивні елементи будівлі, надруковані на промисловому 3-D принтері.

Біля стенду Механічного факультету викладачі демонстрували роботу  3-D принтеру та оптичного мікроскопу.

Економічний факультет заохочував своїх відвідувачів солодощами.

На Будівельному факультеті можна було детальніше ознайомитися з майбутньою професією завдяки цікавим і змістовним відео-роликам.

Вже за традицією кафедра водопостачання, водовідведення та гідравліки здивувала цього разу відвідувачів та співробітників академії наочною презентацією одного з методів очищення води – флотації. Крім того, представники кафедри продемонстрували реагентну обробку трубопроводів систем зворотного водопостачання від відкладень різних типів в дії.

Також було проведено вступне тестування з математики, фізики, української мови та літератури, англійської мови, за результатами якого можна отримати додаткові бали при вступі до нашої академії.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх