17.02.2023

Будівельний факультет: навчання плюс практична наука

Як ми вже повідомляли, в ПДАБА заплановано звіти факультетів за попередні чотири роки та визначення напрямків удосконалення діяльності.

Нещодавно, в критті №1 відбулася зустріч керівництва академії з колективом будівельного факультету: кафедра будівельної, теоретичної механіки та опору матеріалів; кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій; кафедра інженерної геології і геотехніки; кафедра металевих, дерев’яних і пластмасових конструкцій; кафедра організації і управління будівництвом; кафедра технології будівельного виробництва; кафедра технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій.

Голова вченої ради будівельного факультету, деканка, проф. Тетяна НІКІФОРОВА розпочала розширене засідання ради, на якому окрім представників факультету також були присутні ректор академії проф. Микола САВИЦЬКИЙ; проректор з навчально-виховної роботи проф. Галина ЄВСЄЄВА; проректор з наукової роботи проф. Владислав ДАНІШЕВСЬКИЙ; начальник навчального відділу Ігор ГРАБОВСЬКИЙ; завідувачка лабораторії моніторингу якості освіти та планування навчально-методичної роботи Віолетта ФЕДІНА.

Під час зустрічі кожна кафедра представила звіт-презентацію за основними видами діяльності впродовж 2019-2022 рр.: кадрове забезпечення; навчальна діяльність; наукова діяльність; міжнародна діяльність; профорієнтаційна, виховна та волонтерська робота.

Детальніше – в інформаційних матеріалах.

?>
вверх