04.12.2023

BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”.

“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць. Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.

Викладачі, що братимуть участь у програмі, співпрацюватимуть із колегами-менторами з університетів США, з котрими спільно напрацьовуватимуть індивідуалізовані програми. Ці програми будуть націлені на підтримку учасників “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” як дослідників та освітян, що прагнуть зміцнити потенціал України для відбудови.

Викладачі таких академічних галузей можуть брати участь у конкурсі: сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування.

Кінцевий термін подання анкети – 29 грудня 2023 року.

Подробиці щодо участі та подання анкети за посиланням:

https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/

?>
вверх