01.11.2023

Національний проєкт з англійської мови Future Perfect

Do you speak English? Стартував національний проєкт з англійської мови Future Perfect.

Уряд презентував національну програму Future Perfect. Її ініціював Президент України, щоб популяризувати англійську як мову міжнародного спілкування. Це про підвищення конкурентоспроможності бізнесу, освіти та інновацій, кроки до вступу України до ЄС!

Головний принцип програми lifelong learning — освіта протягом усього життя, яка доступна всім українцям та українкам. Впровадження англійської мови планується в різних сферах діяльності.

Сьогодні Михайло Федоров презентував платформи, які допомагають вивчати мову в зручному й доступному форматі. Перші з них:

Promova — це платформа для вивчення мов з персоналізованим підходом, яка забезпечує своїм користувачам цікаве й просте навчання, орієнтоване на результат.
Тут різноманітні інструменти для вдосконалення мовних навичок — bite-sized уроки в курсах для самостійного опрацювання, ком’юніті учнів для спілкування.

Empower — це ініціатива британських колег з Кембриджу, доступна для всіх українських університетів. Онлайн-платформа, яка поєднує сучасні методи навчання, є корисним інструментом для викладачів і студентів.

Приєднуйтеся до програми, що готує до майбутнього! https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect

?>
вверх