09.02.2022

Навчальний курс “6 кроків до доброчесності: від теорії до практики”

Управління просвітницької роботи та навчальних програм Національного агентства з питань запобігання корупції розробило навчальний курс для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики».

У межах курсу розкриті теми суспільної доброчесності, а також надані інструменти для забезпечення прозорого й доброчесного освітнього середовища, нетерпимого до проявів корупції, академічної доброчесності тощо.

Доброчесність – це цінність, яка є базово необхідною для успішного розвитку академічного середовища. А просування доброчесності на практиці – це насамперед пошук шляхів та інструментів для забезпечення прозорості й відкритості навчальних закладів.

Запрошуємо всіх охочих науково-педагогічних працівників ПДАБА  приєднатися до курсу  та пройти навчання з питань доброчесності!

Для отримання доступу до матеріалів курсу необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/PH746rhqwMv1CFL4A

Лише разом ми зможемо забезпечити в академічному середовищі такі умови, за яких усі учасники освітнього процесу почуватимуться впевнено й комфортно.

Детальніше – за посиланням https://prosvita.nazk.gov.ua/prozori-universytety-kurs-dlya-vykladachiv

?>
вверх