СКЛАДАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗА КОШТОРИСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Короткий опис пропозиції:

 Складання кошторисів ґрунтується на знаннях з технології та організації будівельних процесів, що діють кошторисних нормативів і актуальних коефіцієнтів.

Кошторис на будівельні роботи може бути розрахована як на весь комплекс так і на певний етап.

При підготовці документації враховуються всі фактори, які впливають на формування загальної вартості спорудження об’єкта, в результаті на виході у вас повноцінний кошторис будівельних робіт.

Кошторис для тендера, для подачі на розвиток інфраструктури, документи на закриття виконаних робіт КБ 2в, КБ 3, форма М29, локальний кошторис та інші необхідні розрахунки.

Сфери реалізації проектів

  • нове будівництво (будівництво житлових та промислових об’єктів та об’єктів міської інфрастуктури)
  • будівельно-ремонтні роботи та роботи з реконструкції будівель на споруд

 

Для підготовки кошторисної документації ми залучаємо не лише економістів але й фахівців ДВНЗ ПДАБА за профілем запиту.

Складання кошторисів буде реалізовано з урахуванням всіх цінових складових загальної вартості проекту. Практичні навички організації будівельних робіт, дозволяють проводить розрахунок з урахуванням можливих ризиків пов’язаних з організацією будівництва, які не видно на папері і не завжди відображені в теорії.

Звернувшись до нас ви отримаєте повний пакет необхідної документації складений відповідно до державних будівельних норм при взаємодії з державними замовниками і в більшості випадків між приватними контрагентами. Складання кошторисів проводиться при наявності вихідних даних у вигляді проекту, також підійде дефектна відомість з переліком і кількістю робіт.

Контакти:

e.and.p@pgasa.dp.ua

(056) 756-34-77

0731831431

?>
вверх