Кваліфіковане обстеження та діагностика будівельних конструкцій

Інструментальне обстеження конструкцій з розробкою звіту про технічний стан будівлі і покриття та розробка рекомендацій щодо ремонту та підсилення і відновлення конструкцій відповідно чинним нормам в будівництві.

Обмір, виконання креслень  та обстеження частини будівлі, виконання деталізації конструкцій, визначення стану та міцності матеріалів, виконання перевірочного розрахунку частини будівлі для збільшення навантажень, розробка загального звіту про технічний стану будівлі, складання технічного паспорту будівлі відповідно чинних норм та розробка проектів з підсилення та реконструкції будівель. Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт.

Лабораторні випробування будівельних розчинів, бетонів, ґрунтів, вимірювання щільності теплового потоку, визначення теплопровідності будівельних матеріалів.

Наявність Свідоцтва № ПЧ 06-2/202-2018 від 01.10.2018, чинне до 01.10.2021, видане ДП «Дніпропетровський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації (ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»)».

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +38050 480-18-60 або пишіть на електронну адресу: anatol-61@ukr.net

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням та посиланням

 

 

?>
вверх