Кошторисно-договірна справа і ведення виконавчої документації в будівельній організації

Основними причинами помилок і порушень, що виникають при визначенні реальної вартості будівництва (або ремонту), є:

– слабка підготовка кадрів, які не володіють сучасною кошторисно-нормативною базою, що постійно змінюється;

– відсутність кваліфікованої інженерної допомоги в галузі вивчення кошторисно-договірного справи і ведення виконавчої документації в будівельних організаціях.

 

Враховуючи велику кількість питань, які виникали протягом 2014 – 2020 рр. в процесі застосування нових ДСТУ, пропонуємо Вам з метою підвищення кваліфікації персоналу будівельних організацій, замовника, контролюючих органів курс підготовки та перепідготовки фахівців «Кошторисно-договірне справу і ведення виконавчої документації в будівельній організації»,

 

Навчальний курс може включати такі розділи:

 1. Вивчення та застосування сучасної нормативної бази системи ціноутворення в будівництві
 2. Розробка і перевірка інвесторської кошторисної документації відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА».
 3. Особливості визначення окремих видів витрат: для тимчасових будівель і споруд; – страховому фонду документації; – на перевезення робітників; – відряджень; – вартості експлуатації машин і механізмів; – транспортних послуг на доставку матеріальних ресурсів; – ліміту коштів при виконанні робіт у зимовий та літній час; – визначення розміру кошторисного прибутку; – адміністративних витрат; – коштів на покриття ризиків і розрахунку коштів, пов’язаних з інфляційними процесами.
 4. Особливості застосування коефіцієнтів в розрахунках кошторисної вартості.
 5. Особливості визначення вартості робіт по реконструкції будівель і споруд.
 6. Особливості визначення вартості ремонтних робіт. Аналіз основних помилок при розрахунку вартості ремонтних робіт.
 7. Особливості визначення вартості монтажу обладнання. Аналіз основних помилок при розрахунку вартості монтажу обладнання.
 8. Особливості визначення вартості пусконалагоджувальних робіт.
 9. Особливості складання індивідуальних ресурсних елементних кошторисних норм, СОУ.
 10. Розрахунки і перевірка договірних цін. Особливості узгодження договірних цін і розрахунків за виконані роботи. Аналіз основних помилок при розрахунку договірної ціни.
 11. Розробка і перевірка звітної документації:

журнал обліку виконаних робіт (форма КБ-6);

акт приймання виконаних робіт (форма КБ-2в);

довідка про вартість виконаних робіт (форма КБ-3);

звіт про витрату основних матеріалів (форма М-29).

 1. Взаєморозрахунки за виконані роботи (обов’язковість застосування діючих первинних форм обліку в будівництві); визначення вартості експлуатації машин і механізмів при взаєморозрахунках; визначення вартості транспортних послуг на доставку матеріалів, виробів і конструкцій та ін. питання).
 2. Будівельний підряд. Аналіз статей договору з позицій підрядника і замовника. Особливості субпідрядних договорів. Розрахунок вартості послуг генпідряду.
 3. Розробка і перевірка калькуляцій на виготовлення матеріалів, виробів і конструкцій допоміжних виробництв будівельних організацій.
 4. Визначення вартості проектно-вишукувальних робіт. Основні помилки при визначенні вартості проектно-вишукувальних робіт.
 5. Перевірка кошторисної документації на всіх етапах будівництва. Типові помилки. Алгоритм перевірки кошторисної документації. Перевірка виконується на прикладах тендерної документації.
 6. Основні економічні питання і проблеми виникають в процесі будівництва в діяльності підрядників, замовників-забудовників, організацій-інвесторів.

 

Навчання проводиться з використанням програмного комплексу АВК-5.

 

В процесі навчання враховуються інтереси всіх учасників інвестиційного процесу (підрядників, замовників, інвесторів, які перевіряють і контролюючих органів).

 

Тривалість курсу складає – 3,5 – 4 місяці

 

викладач  Галич Євген Григорович

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +38063 382 0643 або пишіть на електронну адресу:  halych.yevhen@pgasa.dp.ua  або galichevgen56@gmail.com

?>
вверх