ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Запрошуємо всіх студентів, викладачів та співробітників академії, хто цінує і пишається рідною мовою, взяти участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який буде проводитися 8 листопада об 11 годині у залі Вченої ради ДВНЗ «ПДАБА».  

 Щороку ця подія, приурочена до Дня української писемності та мови, об’єднує тисячі українців з усього світу. Писатимуть радіодиктант уже вдев’ятнадцяте. Текст традиційно звучатиме на хвилях першого каналу Суспільного радіо UA: Українське радіо, його читатиме Олександр Авраменко.

Основною локацією, де писатимуть радіодиктант, стане Національна бібліотека імені Володимира Вернадського. Ведучий Роман Коляда мовитиме з виїзної студії UA: Українське радіо, щоб українці з усіх куточків країни могли долучитися до події.

 

Цього року правила радіодиктанту національної єдності зазнають змін.

  • Перевірити правильність написання диктанту можна буде вже за 15 хвилин після прочитання — текст оприлюднять на сайтах суспільного мовника: UA: Українське радіота UA: Cуспільне мовлення.
  • Одразу після завершення диктанту всі охочі можуть надіслати свої роботи електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua, щоб узяти участь у конкурсі на найкращу роботу. Це потрібно зробити протягом 15 хвилин із моменту закінчення акції — тобто до оприлюднення тексту радіодиктанту.

 

;

Дата проведення: 2019-11-08;

Час проведення: 11:00;

Місце проведення: актова зала ДВНЗ ПДАБА.

?>
вверх