Усеукраїнський радіо диктант національної єдності

Увага! Увага! Увага!

Цьогоріч Україна  традиційно писатиме  Всеукраїнський радіодиктант національної єдності до Дня української писемності та мови!

Запрошуємо всю академічну громаду — студентство, викладачів та співробітників Академії — долучитися до цієї події та спробувати свої сили!

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  — щорічна загальнонаціональна акція, яка не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задумана як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови.

Уперше радіодиктант було проведено у 2000 році, а отже, у 2021 році українці писатимуть його уже у 21раз! Радіодиктант по праву став називатися наймасовішим флешмобом осені.

09 листопада 2021 року диктант транслюватимуть наживо протягом 10:00 – 11:00 «Українське радіо», радіо «Культура», телеканал «UA: Перший» та інші платформи Суспільного мовлення.

Цьогоріч текст радіодиктанту напише і прочитає в ефірі відомий український письменник Юрій Андрухович.

Отже, долучаймося до Всеукраїнської події самі та запрошуймо своїх знайомих, колег, рідних! За бажанням Ви можете надсилати свої диктанти на пошту ukr@pgasa.dp.ua задля перевірки.

У цьому році Академія долучається до заходу з використанням платформи Teams. Посилання для приєднання до зустрічі буде надіслано 08.11.2021.

;

Дата проведення: 2021-11-09;

Час проведення: 10:00;

Місце проведення: онлайн.

?>
вверх