ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

35 квітня 2019 року

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) призначений як базовий заклад вищої освіти з проведення цього заходу.

 

Програмою олімпіади передбачено:

4 квітня – 9.00 – 18.00 – відкриття олімпіади, виконання конкурсних завдань (вул. Чернишевського, 24а, читальний зал бібліотеки).

5 квітня – 10.00 – 17.00 – оголошення результатів, робота апеляційної комісії, нагородження переможців, від’їзд учасників (вул. Чернишевського, 24а).

 

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури – державний заклад вищої освіти IV рівня акредитації з розвинутою інфраструктурою, який здійснює підготовку фахівців з вищою освітою за відповідними освітніми та науковими програмами на всіх рівнях вищої освіти (бакалаврський, магістерський, освітньо-науковий, науковий).

ПДАБА є базовим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

Місією олімпіади є системне вдосконалення навчального процесу шляхом активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Мета олімпіади – виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація аналітичних здібностей студентів.

 

Довідки за тел.:

(067) 724-96-31 –Бородін Максим Олександрович

econompdaba@ukr.net

https://econom.dp.ua

https://pgasa.dp.ua

;

Дата проведення: 2019-04-04;

Час проведення: 9:00;

Місце проведення: вул. Чернишевського, 24а, читальний зал бібліотеки.

?>
вверх