День відкритих дверей підготовчого відділення

Професійно зорієнтоване навчання старшокласників останнім часом стає провідною тенденцією сучасної шкільної освіти в Україні. Підготовлений студент-першокурсник сприймає навчальну інформацію на якісно іншому рівні, ніж звичайно, що в подальшому дозволяє отримати вищу кваліфікацію, затребувану стрімким ринком праці.

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури вже кілька десятиліть здійснює довузівську підготовку випускників шкіл Дніпропетровщини, маючи величезний досвід профільного викладання як загальноосвітніх, так і вузькоспрямованих дисциплін. Архітектурний, інженерно-технічний та економічно-фінансовий напрямки підготовки студентів є визначальними для Академії, згідно з якими укладено навчальні плани, робочі програми, методичні посібники з малюнку (творчий конкурс), української мови і літератури, математики, фізики, англійської мови.

З метою ознайомлення із діяльністю нашого навчального закладу й залучення майбутніх абітурієнтів запрошуємо батьків та учнів 10–11-х класів  на День відкритих дверей підготовчого відділення. Увазі старшокласників пропонуються зустрічі з викладачами Академії, консультації з приводу вступної кампанії, експрес-тестування рівня знань, профорієнтаційна бесіда з психологом, оглядова екскурсія навчальними залами.

Чекаємо учнів та батьків 8 ВЕРЕСНЯ (субота) 2018 р. о 10-00 за адресою: М.Дніпро, вул. Паторжинського, 11-а, ауд. 213.

 

 

 

 

 

 

Контактна особа:
Завідувач підготовчого відділення
Качур Світлана Михайлівна
Тел. +38(067)302-02-64, +38(099)334-88-73

;

Дата проведення: 2018-09-08;

Час проведення: 10-00;

Місце проведення: вул. Паторжинського, 11-а, ауд. 213.

?>
вверх