Анонс циклу занять для викладачів «Психолого-педагогічна компетентність викладача вищої школи»

Проблема якості освіти в Україні стає сьогодні вкрай актуальною. В освітньому процесі ми чекаємо на суттєві інновації, які, перш за все, носитимуть людиноцентричний характер – розвиток вищих потреб особистості: пізнавальних, естетичних, само актуалізації; розвиток внутрішньої пізнавальної мотивації і самовдосконалення як студента, так і самого викладача.

Забезпечити якість освітньої діяльності неможливо без фундаментальних знань з дидактики та педагогічної психології.

24 грудня Вчена Рада академії заслухала виступ керівника психологічної служби академії, доктора філософії Складановської М.Г. «Психолого-педагогічні аспекти якості сучасної вищої освіти» і прийняла рішення: «За ініціативи ректора професора Савицького М.В. провести цикл занять для викладачів «Психолого-педагогічна компетентність викладача вищої школи. Lifelong learning».

Курс включатиме питання створення навчальної мотивації студентів, педагогічного контролю, ефективності інтерактивних форм організації занять, дидактичної творчості викладача, а також застосування компетентнісного підходу у проектуванні вищої освіти.

Пропонуємо наступну тематику занять:

– Мотивація до навчальної діяльності як чинник успішності навчання.

– Ефективність інтерактивних форм організації занять і форм контролю.

– Педагогічне спілкування. Вимоги здоров’язбереження до організації навчального процесу.

– Розвиток креативності студента і дидактична творчість викладача.

Сподіваємося на корисну дискусію та обмін досвідом кожного з учасників. Ми відкриті до пропозицій нових питань для обговорення.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ВИКЛАДАЧІ АКАДЕМІЇ

;

Дата проведення: 2020-02-19;

Час проведення: 13:00;

Місце проведення: Зала Вченої Ради.

?>
вверх