18.03.2020
Організація освітнього процесу під час карантину
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2018/07/pic-example-chair.jpg)
Освітній процес під час карантину організовано за допомогою дистанційних індивідуальних консультацій, соціальних мереж, телефонного зв’язку та корпоративної електронної пошти (адреси електронної пошти всіх викладачів оприлюднено на офіційному веб-сайті академії). Надається можливість отримати електронні конспекти лекцій.
Наявні в академії дистанційні курси за всіма економічними та окремими технічними спеціальностями на період карантину надаються усім бажаючим здобувачам вищої освіти на платформі ННІІОТ (http://izido.pgasa.dp.ua). Інструкція щодо доступу до дистанційних курсів додається.
База повнотекстових електронних документів бібліотеки налічує 4218 методичних вказівок та близько 3000 книг. Отримати ці документи можна за допомогою електронної пошти, надіславши листа з запитом на електронну адресу бібліотеки: library_pgasa@ukr.net.
Академічний репозитарій налічує 2577 повнотекстових документів та продовжує наповнюватися. Переглянути документи можна за посиланням: http://srd.pgasa.dp.ua:8080/
Також студентів академії буде проінформовано про можливість безкоштовного доступу до навчальних ресурсів платформи Coursera та ін.
Інструкція щодо вивчення лекцій під час карантину знаходиться нижче у інформаційних матеріалах.
Дата публікації: 18.05.2020