09.05.2024
ОП «Краєзнавчо-екскурсійна робота»: практичне заняття в музеї
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/OP-Krayeznavcho-ekskursijna-robota-praktychne-zanyattya-v-muzeyi-01-scaled.jpg)
Практичне заняття для здобувачів освітньої програми «Краєзнавчо-екскурсійна робота» ННІ ПДАБА з дисципліни «Історія античної цивілізації» у групі КЕР-23, було проведено 8 травня в історичному музеї ім. Дмитра Яворницького, де зараз працює виставка, присвячена історії стародавнього Риму. Заняття заплановане доцентом каф. УДІД Валентиною БАБЕНКО з метою поглиблення знань студентів по темах практичних занять та набуття необхідних професійних навичок за ОП «Краєзнавчо-екскурсійна робота».
Протягом року здобувачі спеціальності 032 «Історія та археологія» постійно відвідують різноманітні історичні заходи: виставки, музейні експозиції, заняття науково-просвітницького проекту «Історія через предмети», що відбувалися в приміщенні музейного хабу. Тож, і останнє практичне заняття у цьому навчальному році вийшло змістовним, цікавим, наповненим новими знаннями, сприяло закріпленню навчального матеріалу, отриманого студентами під час лекційних занять.