03.10.2023
Життєво важливі знання
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/ZHyttyevo-vazhlyvi-znannya-05.jpg)
В ПДАБА відбувся третій в цьому навчальному році тренінг з мінної безпеки. Фахівці з міжнародної організації Handicap International – Humanity & Inclusion з використанням мультимедійних засобів прочитали лекції на тему «Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами (EORE)». Психологи відділу HEALTH розповіли про основні засоби збереження психічного здоров’я в умовах військової агресії та про методи психосоціальної підтримки.
Життєво важливий курс вже пройшли викладачі, студенти перших курсів та учні «Наукового ліцею цифрових технологій і дизайну».
Цей захід – один із запланованих в рамках загальнонаціональної стратегії створення безпечного освітнього середовища.
вверх