14.11.2022
Публічна лекція “Роль нотаріусу у підприємництві. Особливості роботи в період воєнного стану в Україні”
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/Rol-notariusu.jpeg)
7 листопада об 11.00 відбулася публічна лекція. Її провела помічниця діючого нотаріусу Суслова Діна, яка розповіла об особливостях своєї роботи та найчастіших питаннях, з якими звертаються власники бізнесу. Разом ми поговорили про необхідність підприємців співпрацювати з нотаріусом та про зміни, які зазнав нотаріат в період воєнного стану в Україні. Кожен з присутніх мав змогу задати питания та отримати відповідь від досвідченого фахівця.
вверх