15.09.2022
Вітаємо з Днем народження
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2022/09/DR_Polzikova.png)
Колектив економічного факультету щиро вітає доцента кафедри девелопменту нерухомості, обліку та маркетингу Ганну Ползікову з ювілейним днем народження! Бажаємо доброго здоров’я, світлої Віри у власні сили та міць України, доброї Надії на здійснення Ваших мрій у недалекому прекрасному, мирному майбутньому та безмежної Любові Ваших рідних, близьких людей! Щиро дякуємо Вам, Анно Володимирівно, за Ваш внесок у розвиток нашої рідної Академії та економічного факультету. Наснаги та подальших звершень!
вверх