Корисні посилання
Науковий пошук
Google Scholar – пошукова система
BASE (Білефельдська наукова пошукова система) – одна з найбільш об’ємних пошукових систем у світі, особливо для академічних веб-ресурсів.
Merlot – Інтернет-сховище та міжнародний консорціум закладів (та систем) вищої освіти, галузевих партнерів, професійних організацій та приватних осіб.
MITOpenCourseWare – Відкриті освітні ресурси Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology) – лекції, семінари, аудіо-, відео курси тощо.
OASIS – Система Інтегрованого пошуку по відкритим джерелам, метою якої є спрощення виявлення відкритого контенту.
Robertschuwer – сторінка вченого Robert Schuwer, експерта з відкритої освіти, який керує програмою Відкритих Освітніх Ресурсів від ЮНЕСКО. Тут зібрана інформація про відкриті освітні ресурси(OER) та відкриту освіту.
Scienceresearch – працює з базами даних, електронними бібліотеками та іншими джерелами
Scirus – комплексна науково-орієнтована пошукова машина
The University of Queensland – Сторінка бібліотеки університета Квінсленда (UQ) – одного з провідних дослідницьких і навчальних закладів Австралії. Тут зібрана інформація про відкриті освітні ресурси(OER) та відкриті онлайн курси.
What is a MOOC? – це онлайн-курс, створений для безкоштовного доступу бажаючих навчатись.
Wikimedia Commons – це сховище медіафайлів, що надає всім вільний доступ до освітнього медіаконтенту (зображень, аудіофайлів та відеороликів), що знаходяться в суспільному надбанні або публіковані під однією з вільних ліцензій.
Wikiversity – це проект Фонду Вікімедіа, присвячений навчальним ресурсам , навчальним проектам та дослідженням для використання на всіх рівнях , типах та стилях навчання від дошкільного до університетського, включаючи професійне навчання та неформальне навчання.