?>

Економічний факультет

Місія факультету

Інноваційна економічна освіта – пріоритетність сьогодення та перспективність майбутнього

Підготовка спеціалістів із широким свідоглядом – будівничих нових економічних і соціальних спільнот, економістів-практиків, економістів-аналітиків, економістів-управлінців, які вміють управляти бізнесом, керувати державними структурами в умовах інформаційного суспільства.

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Маю честь запропонувати Вам долучитися до отримання освіти на економічному факультеті нашої академії.

Чому саме економіка і економічний факультет?

У сучасних умовах економіка охоплює фактично всі сфери життєдіяльності суспільства. І більшість конкретних проблем повсякденного життя мають важливі економічні аспекти, тому що обрати оптимальні шляхи розв’язання для проблемних ситуацій і найбільш обґрунтовано підійти до такого вибору допоможе Вам  економіка. Саме економіка, опосередковуючи всі можливі технічні, технологічні, соціальні та інші аспекти, дозволяє раціонально здійснити вибір варіанту задоволення необмежених потреб людини, сім’ї, країни, людства в цілому за допомогою обмежених ресурсів.

Якщо Ви вирішите присвятити своє життя вивченню економічних законів і закономірностей, застосуванню цих знань на практиці, то завжди зможете знайти своє місце в житті і зробити успішну кар’єру!

Наша академія має все необхідне, щоб дати Вам якісну освіту. Це і кваліфіковані викладачі, багато з яких є практиками, і сучасні програми навчання, що передбачають додаткову можливість отримання європейського диплому, і комфортні аудиторії, і передове устаткування, і можливість навчання в аспірантурі і докторантурі з отриманням наукового ступеня доктора філософії в нашій спеціалізованій вченій раді.

Кінцевим результатом Вашого навчання буде не тільки диплом про вищу освіту провідного вітчизняного та європейського вузу, а й знання, навички та компетенції, які Ви зможете успішно використовувати при побудові своєї кар’єри.

Будемо раді бачити Вас серед студентів економічного факультету – факультету необмежених можливостей !!!

Спеціалізації, за якими ми готуємо фахівців:

Контакти

Четвертий поверх висотного корпусу

Email:

Loremipsum@mail.pgasa.dp.ua

вверх