Партнери, яким довіряємо

img-partners

ДП «Вайллант Група Україна»

ДП «Вайллант Група Україна». Партнерські відносини, підтримка академії під час здобуття освіти студентами спеціальності теплогазопостачання, вентиляція та кондиціювання: надання для демонстрації обладнання TM «Vaillant» (Німеччина) та інших торгових марок «Vaillant Group», проведення майстер-класів та презентацій представниками виробника.

View more
img-partners

ДП «ГЕРЦ УКРАЇНА»

ДП "ГЕРЦ УКРАЇНА" Партнерські відношення в сфері надання додаткової освіти студентам спеціальності теплогазопостачання, вентиляція та кондиціювання на обладнанні фірми «Herz Armaturen GmbH» (Австрія).

View more
img-partners

Представництво KAN Sp.zo.o в Україні.

Представництво KAN Sp.zo.o в Україні. Партнерські відношення в сфері надання додаткової освіти студентам спеціальності теплогазопостачання, вентиляція та кондиціювання.

View more
img-partners

Технічним університетом м. Фрайберг

Згідно з договором про співпрацю з Технічним університетом м. Фрайберг (Німеччина) щодо обміну студентами і започаткування спільної магістерської програми студенти спеціальності "Міжнародні економічні відносини" мають можливість навчатися на МВА-програми "Міжнародний бізнес в країнах з транзитивною економікою та країнах, що розвиваються" з отриманням як українського диплома магістра, так і європейського МВА-диплома.

View more
img-partners

Школа Інтернет Маркетингу

У рамках співпраці на базі кафедри МУПЛ викладачами Школи Інтернет Маркетингу проводяться семінари, відкриті заняття на теми управління інтернет-проектами та їх ефективного просування, а також організовано бізнес-інкубатор, де кожен студент під керівництвом досвідчених спеціалістів може реалізувати власну онлайн-ідею

View more
img-partners

Содружество

В межах партнерських відносинах дане підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практик студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Надає студентам-практикантам можливість користуватися матеріально-технічними засобами та інформаційними ресурсами, необхідними для  виконання  програми практики.

View more
img-partners

Газета «Все про бухгалтерський облік»

Поширення професійних знань з питань бухгалтерського обліку та аудиту. Сприяння в наданні якісних освітніх послуг студентам, які навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування». Сприяння у   проведенні   конкурсів,   олімпіад   серед   студентів,   які   навчаються   за спеціальністю «Облік і аудит». Підтримка престижності професії бухгалтера, економіста, аудитора

View more
img-partners

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ СЕРТИФІКОВАНИХ БУХГАЛТЕРІВ І АУДИТОРІВ

За взаємною згодою сторони можуть здійснювати спільні проекти проводити спільні заходи: семінари, тренінги, рекламні кампанії, виступи і публікації у ЗМІ, спрямовані на розвиток співробітництва. Сторони докладають зусилля щодо гармонічного розвитку бухгалтерської професії в Україні на принципах УАСБА, дотримання кодексу професійної етики МФБ та міжнародних стандартів освіти МФБ для забезпечення надання майбутніми бухгалтерами – випускниками магістратуру зі спеціальності «Облік і оподаткування» ДВНЗ ПДАБА послуг високої якості в інтересах суспільства. УАСБА зобов’язується надавати інформацію про вакансії бухгалтерів, аудиторів та спеціалістів фінансово-економічного напряму на ринку праці. Викладачі кафедри обліку, економіки і управління персоналом підприємства ДВНЗ ПДАБА зобов’язуються якісно та професійно навчати студентів у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування.

View more
img-partners

ООО «КАСКАД-ДНЕПР»

ООО «КАСКАД-ДНЕПР». Підприємство, яке спеціалізується на підсиленні основ і фундаментів, гідроізоляції фундаментів, підвалів, паркінгів, ін’єкційній гідроізоляції тощо. - співробітництво стосовно впровадження в практику будівництва рекомендацій і наукових розробок вчених кафедри; - працевлаштування студентів магістратури і випускників кафедри.

View more
img-partners

ПАТ АВТ «Содружество»

Приватне акціонерне товариство «Аграрно-виробниче підприємство «Содружество». Сфера діяльності:  проектування та будівництво об'єктів цивільного та промислового призначення, виробництво будівельних матеріалів і виробів. Виконує функції генерального проектувальника та генерального підрядника, проводить технічний нагляд за будівництвом, надає інжинірингові послуги із супроводу та узгодженню проекту – від одержання вихідних даних до введення  об'єкта в експлуатацію. Короткий зміст предмету співпраці: - проходження студентами виробничої, переддипломної та наукової практик; - проходження викладачами кафедри стажування з метою підвищення кваліфікації; - співробітництво стосовно впровадження в практику будівництва рекомендацій і наукових розробок вчених кафедри;

View more
img-partners

ТОВ «ГІДРОСПЕЦБУДМОНТАЖ».

ТОВ «ГІДРОСПЕЦБУДМОНТАЖ» Спеціалізована будівельна організація, яка виконує будівництво об’єктів у складних інженерно-геологічних умовах, бурові роботи, влаштування протифільтраційних і підпірних стін, огородження глибоких котлованів, будівництво гідротехнічних об’єктів, інжинірингові послуги тощо. Короткий зміст предмету співпраці: - проходження студентами виробничої, переддипломної та наукової практик; - проходження викладачами кафедри стажування з метою підвищення кваліфікації; - співробітництво стосовно впровадження в практику будівництва рекомендацій і наукових розробок вчених кафедри;

View more
img-partners

Фонд держмайна

Фонд державного майна України: на підставі угоди на базі кафедри діє навчальний центр з підготовки професійних оцінювачів майна, у тому числі нерухомості (земельних ділянок), підприємств, інтелектуальної власності тощо.

View more
img-partners

WSIG

Wiższa Szkola Inżynierii Gospodarki w Slupsku, Respublika Polska: на підставі договору про науково-технічне співробітництво діє програма захисту подвійного диплому за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», студенти виїжджають на літню школу до Польщі, де на протязі канікул працюють, вивчають польську мову та отримують сертифікати з польської мови.

View more
img-partners

ДРФ ДП «Центр державного земельного кадастру»

ДРФ ДП «Центр державного земельного кадастру» на підставі договору є одною із головних баз виробничої та переддипломної практики студентів та джерелом кадастрової інформації для виконання випускних робіт магістрів.

View more
img-partners

ГУ Держгеокадастру

Головне Управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області – на підставі договору є одною із головних баз виробничої та переддипломної практики студентів та джерелом кадастрової інформації для виконання випускних робіт магістрів. Кращі випускники академії поповнюють кадри державної служби.

View more
img-partners

ДНД та ПІ землеустрою

ДП «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»: на підставі договору діє філіал випускаючої кафедри за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». Студенти проходять навчальну та переддипломну практику на базі інституту, використовують реальні вихідні дані для дипломних проектів. Викладачі кафедри підвищують кваліфікацію з проектної роботи.

View more
img-partners

Укрдіпродор

ДПІ «Укрдіпродор» - «Дніпродіпродор» Дніпропетровська філія Проектного інституту “Укрдіпродор”: на підставі договору діє філіал випускаючої кафедри за спеціальністю «Будівництво автомобільних доріг та аеродромів». Працівники інституту приймають участь у навчальному процесі, надають реальні вихідні дані до виконання дипломних проектів із застосуванням професійного програмного забезпечення. Кращі випускники академії поповнюють кадри проектного інституту.

View more
img-partners

ПС «Метеор»

Співпраця  у організації та проведені змагань різних видів спорту, залучення вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Метеор» в ряди студентів ПДАБА.

View more
img-partners

КПУ м. Запоріжжя

Магістри Класичного Приватного Університету  м. Запоріжжя проходять педагогічну практику у спорткомплексі ПДАБА.

View more
img-partners

Спартак

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» тренуються на території спорткомплекса ПДАБА. Випускники спорт школи стають студентами ПДАБА.

View more
img-partners

ДДІФКС

Магістри інституту фізичної культури проходять педагогічну практику у спорткомплексі ПДАБА. Викладачі та студенти ПДАБА приймають участь у  науково-практичних конференціях у галузі фізичної культури та спорту, які проводять ДДІФКіС. Стажування  та підвищення кваліфікації викладачів. Навчання в аспірантурі та захист дисертаційних робіт у Спеціалізованій Вченій Раді ДДІФКіС.

View more
img-partners

МАНУМ

У рамках співпраці передбачено реалізацію спільного проекту «Відкритий економічний простір» для учнів 9-11 класів, які цікавляться економікою.

View more
img-partners

НЦП Промстройпрогресс

НЦП Промстройпрогресс - Господарчі договори на створення науково-технічної продукції; - Проходження студентами виробничої, переддипломної та наукової практик.

View more
img-partners

АРМАДА

Студенти спеціальності «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання» ДВНЗ ПДАБА відвідують практичні заняття на цих підприємствах і набувають практичних навичок роботи з сучасною будівельної. В результаті таких занять ми випусакаємо не тільки освічених теоретиків, а й висококваліфікованих практиків, які вміють працювати з сучасною технікою.

View more
img-partners

ОЛАНВО

Группа компаний ОЛАНВО работает на рынке спецтехники Украины с 1995 года. За это время нашей компанией был пройден большой путь развития, в результате которого мы стали надежным партнером для многих украинских компаний.

View more
вверх