Партнери, яким довіряємо

img-partners

Фонд держмайна

Фонд державного майна України: на підставі угоди на базі кафедри діє навчальний центр з підготовки професійних оцінювачів майна, у тому числі нерухомості (земельних ділянок), підприємств, інтелектуальної власності тощо.

View more
img-partners

WSIG

Wiższa Szkola Inżynierii Gospodarki w Slupsku, Respublika Polska: на підставі договору про науково-технічне співробітництво діє програма захисту подвійного диплому за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», студенти виїжджають на літню школу до Польщі, де на протязі канікул працюють, вивчають польську мову та отримують сертифікати з польської мови.

View more
img-partners

ДРФ ДП «Центр державного земельного кадастру»

ДРФ ДП «Центр державного земельного кадастру» на підставі договору є одною із головних баз виробничої та переддипломної практики студентів та джерелом кадастрової інформації для виконання випускних робіт магістрів.

View more
img-partners

ГУ Держгеокадастру

Головне Управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області – на підставі договору є одною із головних баз виробничої та переддипломної практики студентів та джерелом кадастрової інформації для виконання випускних робіт магістрів. Кращі випускники академії поповнюють кадри державної служби.

View more
img-partners

ДНД та ПІ землеустрою

ДП «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»: на підставі договору діє філіал випускаючої кафедри за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». Студенти проходять навчальну та переддипломну практику на базі інституту, використовують реальні вихідні дані для дипломних проектів. Викладачі кафедри підвищують кваліфікацію з проектної роботи.

View more
img-partners

Укрдіпродор

ДПІ «Укрдіпродор» - «Дніпродіпродор» Дніпропетровська філія Проектного інституту “Укрдіпродор”: на підставі договору діє філіал випускаючої кафедри за спеціальністю «Будівництво автомобільних доріг та аеродромів». Працівники інституту приймають участь у навчальному процесі, надають реальні вихідні дані до виконання дипломних проектів із застосуванням професійного програмного забезпечення. Кращі випускники академії поповнюють кадри проектного інституту.

View more
img-partners

ПС «Метеор»

Співпраця  у організації та проведені змагань різних видів спорту, залучення вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Метеор» в ряди студентів ПДАБА.

View more
img-partners

КПУ м. Запоріжжя

Магістри Класичного Приватного Університету  м. Запоріжжя проходять педагогічну практику у спорткомплексі ПДАБА.

View more
img-partners

Спартак

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» тренуються на території спорткомплекса ПДАБА. Випускники спорт школи стають студентами ПДАБА.

View more
img-partners

ДДІФКС

Магістри інституту фізичної культури проходять педагогічну практику у спорткомплексі ПДАБА. Викладачі та студенти ПДАБА приймають участь у  науково-практичних конференціях у галузі фізичної культури та спорту, які проводять ДДІФКіС. Стажування  та підвищення кваліфікації викладачів. Навчання в аспірантурі та захист дисертаційних робіт у Спеціалізованій Вченій Раді ДДІФКіС.

View more
img-partners

МАНУМ

У рамках співпраці передбачено реалізацію спільного проекту «Відкритий економічний простір» для учнів 9-11 класів, які цікавляться економікою.

View more
img-partners

НЦП Промстройпрогресс

НЦП Промстройпрогресс - Господарчі договори на створення науково-технічної продукції; - Проходження студентами виробничої, переддипломної та наукової практик.

View more
img-partners

АРМАДА

Студенти спеціальності «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання» ДВНЗ ПДАБА відвідують практичні заняття на цих підприємствах і набувають практичних навичок роботи з сучасною будівельної. В результаті таких занять ми випусакаємо не тільки освічених теоретиків, а й висококваліфікованих практиків, які вміють працювати з сучасною технікою.

View more
img-partners

ОЛАНВО

Группа компаний ОЛАНВО работает на рынке спецтехники Украины с 1995 года. За это время нашей компанией был пройден большой путь развития, в результате которого мы стали надежным партнером для многих украинских компаний.

View more
вверх