Інформація стосовно соціальних стипендій

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Право на соціальні стипендії мають студенти, які не перебувають в академічній відпустці, із числа:

— дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у разі продовження навчання до 23 років або до закінчення ПДАБА а також студентів ПДАБА, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, згідно із ст.62 Закону України «Про вищу освіту» та ст.8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»;

— осіб, які мають право на отримання соціальної стипендії відповідно до статей 20-22 і 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

— шахтарів, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки відповідно до ст.5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці»;

— осіб, які стали студентами протягом трьох років після здобуття базової та/або повної загальної середньої освіти, батьки яких є шахтарями, що мають не менш як 15 років стажу підземної роботи або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи яким встановлено інвалідність І або II групи, відповідно до ст.5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці»;

— осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до п.19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та їх дітей (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) відповідно до ст.44 Закону України «Про вищу освіту»;

— дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до ст.44 Закону України «Про вищу освіту»;

— дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту (до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до ст.44 Закону України «Про вищу освіту»;

— дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до ст.44 Закону України «Про вищу освіту»;

— осіб, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей відповідно до постанови Верховної Ради України від 24 жовтня 2002 р. № 218-ІУ;

— дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю І-1ІІ групи;

— студентів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

Заяви від студентів, які мають право на отримання соціальної стипендії, приймають в деканатах факультетів.

У разі призначення соціальної стипендії вперше до заяви додається повний пакет копій документів* відповідно до зазначеної вище категорії (якщо один із документів відсутній, заява не розглядається).

*за всіма питаннями звертатися до свого деканату.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Інформаційні матеріали

Положення про порядок призначення та виплат соціальних стипендій


вверх