ДВНЗ "Придніпровська державна
академія будівництва та архітектури"

EngРусУкр

Студентське життя

Студентська рада.

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури завжди була і є "кузнею кадрів" не тільки в будівельній галузі, а й в управлінській та політичній сферах. За останні роки за підтримки адміністрації академії почалося активне відродження студентського самоврядування. З кожним роком студентська рада ПДАБА розширює свою діяльність, залучаючи все більшу кількість студентів. І саме ті молоді люди, які активно беруть участь в житті академії, стають лідерами і в будівельній, і в управлінській, і в політичній сферах.

Ну а хто входить до складу студентської ради і чим він займається?

Студрада - це група активних хлопців, які роблять все, щоб навчання всіх студентів була цікавою, а дозвілля - веселим. А входити до складу цієї групи може будь-який студент. Студентська рада займається наукою, культмассом, туризмом і соціальною роботою. Ми організовуємо наукові конференції, конкурси краси, талантів, танці, подорожуємо по найцікавішим куточках нашої країни і, звичайно, допомагаємо ветеранам і відвідуємо дитячі будинки.

Якщо тобі небайдужі ці всі аспекти студентського життя, тобі хочеться зайнятися чимось цікавим, у тебе виникли цікаві ідеї або ти хочеш отримати управлінський досвід тоді

ПРИЄДНУЙСЯ До нашої дружної команди!


© ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури", 1997–2018

49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а. Тел. +38 (056) 745-23-72. postmaster@mail.pgasa.dp.ua


Афиша Днепропетровска