Профспілковий комітет ДВНЗ ПДАБА

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У межах франко-українського проекту під керівництвом проректора з міжнародних питань, проф. Б. М. Дікарева виникла ідея постановки міні-вистав французькою мовою, у яких також беруть участь студенти-іноземці. Театральні постановки готуються на високому професійному рівні.

Починаючи з 2002 р., театральна група академії посідає перші місця на театральних фестивалях Франції. Нагороджена багатьма преміями та дипломами.

У 2002 р. при профкомі академії для співробітників і викладачів був організований клуб «Усмішка» (керівник — Н. В. Данильченко), що займався проведенням творчих вечорів відпочинку.

Останніми роками основними напрямами роботи профспілки є: соціальний захист членів профспілки, збереження морального клімату в підрозділах академії, поліпшення умов роботи й житлових умов студентів і співробітників, оздоровлення студентів, співробітників та їхніх родин.

Профком завжди мав підтримку ректорату академії й особисто ректора, д.т.н. проф. В. І. Большакова. Нині багато уваги приділяється питанням оздоровлення, і це після того, як Фонд соціального страхування перестав фінансувати санаторно-курортне лікування. За кошти профкому та за підтримки академії придбаються путівки на базу відпочинку «Надія» у м. Приморську, путівки у санаторій «Новомосковський» та путівки дітям в оздоровчі табори.

Діти членів профспілки за рахунок профорганізації мають можливість отримати новорічні подарунки. Для надання матеріальної допомоги студентам, викладачам та іншим членам профспілки профкомом виділяється більше ніж 60 000 грн. на рік.

Незважаючи на складне економічне становище в країні, профком докладає всіх зусиль, щоб члени профспілки завжди відчували підтримку та зберігали гарний настрій і оптимізм.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Адреса: 49005, м. Дніпро, вул. Чернишевського, 24А, кімн. 293

Телефон для довідок: (056) 46-10-71, факс (0562) 47-07-88

Електронна адреса: profkom@mail.pgasa.dp.ua

ЧЕРЕДНИЧЕНКО ЛЮДМИЛА АНТОНІВНА

Голова профспілкового комітету ДВНЗ ПДАБА

Положення


Колективний договір


Доповнення до колективного договору


вверх