Розклад занять. 2 семестр. 2017/2018 навч.рiк. ф.ПЦБ. Курс 2.

ПЦБ-16-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зМетали i зварювання в 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
будiвництвi
9.30Гуманiтарний блокв401, в701, лекцiяПроф. кафедри
в704
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н.С.
конс
9.30Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
9.30чУкраїнська мовав601лекцiяУкраiнознавствпроф.Євсєєва Г.П.
9.30зБудiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
13.00чОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
13.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
_Четвер_
8.00Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н.С.
конс
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Будiвельна механiкав107практикаБуд.мех.та ОМ
13.00чАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
13.00зПланування мiст i транспорт427апрактикаАрхiтектури
_П`ятниця_
8.00чПланування мiст i транспорт353лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд422лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
11.00Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О.М.
ПЦБ-16-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зМетали i зварювання в 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
будiвництвi
9.30Гуманiтарний блокв401, в701, лекцiяПроф. кафедри
в704
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н.С.
конс
9.30Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00чОпiр матерiалiвв107практикаБуд.мех.та ОМ
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
8.00Будiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
9.30чУкраїнська мовав601лекцiяУкраiнознавствпроф.Євсєєва Г.П.
9.30зБудiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
_Четвер_
8.00Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н.С.
конс
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чПланування мiст i транспорт427впрактикаАрхiтектури
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
13.00Будiвельна механiкав107практикаБуд.мех.та ОМ
_П`ятниця_
8.00чПланування мiст i транспорт353лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд422лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
9.30зАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
11.00Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О.М.
ПЦБ-16-3
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чМетали i зварювання в 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
будiвництвi
8.00зБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30Гуманiтарний блокв401, в701, лекцiяПроф. кафедри
в704
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
11.00Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
8.00чПланування мiст i транспорт351лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
8.00зПланування мiст i транспорт427бпрактикаАрхiтектури
9.30чБудiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
9.30зУкраїнська мовав601лекцiяУкраiнознавствпроф.Євсєєва Г.П.
11.00чОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
11.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
13.00Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
14.30Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
_П`ятниця_
8.00зАрхiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
9.30Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О.М.
11.00чАрхiтектура будiвель та споруд354лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
ПЦБ-16-4
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чМетали i зварювання в 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
будiвництвi
8.00зБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30Гуманiтарний блокв401, в701, лекцiяПроф. кафедри
в704
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
11.00Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
8.00чПланування мiст i транспорт351лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
9.30чБудiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
9.30зУкраїнська мовав601лекцiяУкраiнознавствпроф.Євсєєва Г.П.
11.00чПланування мiст i транспорт427апрактикаАрхiтектури
11.00зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
13.00Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
_Четвер_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
13.00Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
14.30зАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
_П`ятниця_
8.00зУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
9.30Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О.М.
11.00чАрхiтектура будiвель та споруд354лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
ПЦБ-16-7п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чМетали i зварювання в 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
будiвництвi
8.00зБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30Гуманiтарний блокв401, в701, лекцiяПроф. кафедри
в704
11.00Кураторська годинаКуратори
13.00Iноземна мовав101практикаIнт.навч.iн.мов
_Вiвторок_
8.00Iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Опiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
11.00Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
8.00чПланування мiст i транспорт351лекцiяАрхiтектурист.в.Трошин М.Ю.
9.30чБудiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
9.30зУкраїнська мовав601лекцiяУкраiнознавствпроф.Євсєєва Г.П.
11.00Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
13.00чОпiр матерiалiвв107практикаБуд.мех.та ОМ
13.00зПланування мiст i транспорт427впрактикаАрхiтектури
14.30Iноземна мова452апрактикаIнт.навч.iн.мов
_Четвер_
8.00Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
13.00Iноземна мова452практикаIнт.навч.iн.мов
14.30чАрхiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
_П`ятниця_
8.00чУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
9.30Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О.М.
11.00чАрхiтектура будiвель та споруд354лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
ПЦБ-17ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зМетали i зварювання в 322алекцiяМатер.обр.мат.доц.Тютєрєв I.А.
будiвництвi
9.30Гуманiтарний блокв401, в701, лекцiяПроф. кафедри
в704
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н.С.
конс
9.30Будiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00Будiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
13.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_Середа_
9.30чУкраїнська мовав601лекцiяУкраiнознавствпроф.Євсєєва Г.П.
9.30зБудiвельна механiка354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Кожемякiна I.Ф
13.00чУкраїнська мовав602практикаУкраiнознавств
13.00зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
_Четвер_
8.00Будiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Сторчай Н.С.
конс
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Будiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
13.00чПланування мiст i транспорт427апрактикаАрхiтектури
13.00зАрхiтектура будiвель та споруд427впрактикаАрхiтектури
_П`ятниця_
8.00чПланування мiст i транспорт353лекцiяАрхiтектурипроф.Захаров Ю.I.
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд422лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
11.00Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О.М.
Копія від 19.02.2018