Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.ПЦБ. Курс 2.

ПЦБ-15-1
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
8.00зОснови гiдравлiки, 353лекцiяГiдравлiкидоц.Шарков В.В.
водопостач.та каналiзацiї
9.30чОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
9.30зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чБудiвельна механiка357лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
13.00Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
14.30чОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
14.30зБудiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
_Середа_
8.00чБудiвельна технiка322блекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд354лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
9.30зОпiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Зеленський А.Г
11.00Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Зеленський А.Г
13.00чОпiр матерiалiвв102практикаБуд.мех.та ОМ
_Четвер_
9.30Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О. М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
_П`ятниця_
8.00зБудiвельна технiка283практикаБудiв.машин
9.30чБудiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30зБудiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
ПЦБ-15-2
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
8.00зОснови гiдравлiки, 353лекцiяГiдравлiкидоц.Шарков В.В.
водопостач.та каналiзацiї
9.30чБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чБудiвельна механiка357лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
13.00чОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
13.00зБудiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
14.30зОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
_Середа_
8.00чБудiвельна технiка322блекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
8.00зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд354лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
9.30зОпiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Зеленський А.Г
11.00Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Зеленський А.Г
_Четвер_
9.30Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О. М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
_П`ятниця_
8.00зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
9.30чБудiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30зБудiвельна технiка283практикаБудiв.машин
ПЦБ-15-3
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
9.30чУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
9.30зБудiвельна технiка283практикаБудiв.машин
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Опiр матерiалiв351лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
13.00Архiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
_Середа_
8.00чОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
9.30чБудiвельна технiка322блекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
9.30зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
11.00чБудiвельна механiка353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00зОпiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
13.00чБудiвельна механiкав105практикаБуд.мех.та ОМ
13.00зОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
_Четвер_
9.30чОснови гiдравлiки, 354лекцiяГiдравлiкидоц.Нєстерова О.В.
водопостач.та каналiзацiї
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О. М.
_П`ятниця_
8.00чБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд357лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
11.00зБудiвельне матерiалознавство165практикаТБМ,вир.та
конс
ПЦБ-15-4
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
9.30чБудiвельна технiка283практикаБудiв.машин
9.30зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Опiр матерiалiв351лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
13.00чБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
13.00зОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
_Середа_
9.30чБудiвельна технiка322блекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
9.30зОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
11.00чБудiвельна механiка353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00зОпiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
13.00чОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
13.00зБудiвельна механiкав105практикаБуд.мех.та ОМ
_Четвер_
9.30чОснови гiдравлiки, 354лекцiяГiдравлiкидоц.Нєстерова О.В.
водопостач.та каналiзацiї
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О. М.
_П`ятниця_
8.00чБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд357лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
11.00Архiтектура будiвель та споруд427бпрактикаАрхiтектури
ПЦБ-15-7п
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00Iноземна мова409, 222практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Iноземна мова409, 222практикаIнт.навч.iн.мов
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00Опiр матерiалiв351лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
13.00чОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
13.00зОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
_Середа_
8.00Iноземна мова512, 222практикаIнт.навч.iн.мов
9.30чБудiвельна технiка322блекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
9.30зБудiвельна механiкав107практикаБуд.мех.та ОМ
11.00чБудiвельна механiка353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Варяничко М.О.
11.00зОпiр матерiалiв353лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Погасiй О.А.
13.00чУкраїнська мовав603практикаУкраiнознавств
13.00зБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
_Четвер_
8.00Iноземна мова452а, 408бпрактикаIнт.навч.iн.мов
9.30чОснови гiдравлiки, 354лекцiяГiдравлiкидоц.Нєстерова О.В.
водопостач.та каналiзацiї
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О. М.
14.30Архiтектура будiвель та споруд427апрактикаАрхiтектури
_П`ятниця_
8.00чБудiвельне матерiалознавство354лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд357лекцiяАрхiтектуридоц.Тимошенко Л.О.
9.30зОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
11.00чIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
11.00зБудiвельна технiка283практикаБудiв.машин
ПЦБ-16ст
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
8.00чОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
8.00зОснови гiдравлiки, 353лекцiяГiдравлiкидоц.Шарков В.В.
водопостач.та каналiзацiї
9.30чОпiр матерiалiвв105практикаБуд.мех.та ОМ
9.30зБудiвельне матерiалознавство162практикаТБМ,вир.та
конс
11.00Кураторська годинаКуратори
_Вiвторок_
8.00чОснови гiдравлiки, 012практикаГiдравлiки
водопостач.та каналiзацiї
9.30Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
11.00чБудiвельна механiка357лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Корнiлова С.В.
13.00чБудiвельна механiкав102практикаБуд.мех.та ОМ
13.00зIнженерна геологiяв906практикаО та Ф
_Середа_
8.00чБудiвельна технiка322блекцiяБудiв.машиндоц.Пантелеєнко В.I.
9.30чАрхiтектура будiвель та споруд354лекцiяАрхiтектуридоц.Маковецький Б.I.
9.30зОпiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Зеленський А.Г
11.00Опiр матерiалiв354лекцiяБуд.мех.та ОМдоц.Зеленський А.Г
_Четвер_
9.30Iнженерна геологiя357лекцiяО та Фдоц.Грабовець О. М.
11.00Фiзичне вихованняпрактикаФiзвиховання
13.00зБудiвельна технiка283практикаБудiв.машин
_П`ятниця_
9.30чБудiвельне матерiалознавство353лекцiяТБМ,вир.та доц.Бондаренко С.В.
конс
9.30зУкраїнська мовав608практикаУкраiнознавств
11.00Архiтектура будiвель та споруд427впрактикаАрхiтектури
Копія від 05.05.2017