Розклад сесiї

Розклад занять. 2 семестр. 2016/2017 навч.рiк. ф.Механiчний. Курс 5.

АГ-16-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чМоделi та методи пр. риш.116лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
11.00Дiлова iноземна мова507практикаIноземн.мови
13.00Дiлова iноземна мова507практикаIноземн.мови
14.30Менеджмент на пiдприємствах в507лекцiяМУП i Лпроф.Поповиченко I.В.
авт. тран.
_Вiвторок_
11.00чМетоди оптимiзацii522лекцiяВищ.математикпроф.Тичинiн В.А.
13.00чСистема дiагностики автомобiлiв07практикаЕРМ
_Середа_
9.30Теорiя технiчних систем523алекцiяЕРМпроф.Колiсник М.П.
11.00Система дiагностики автомобiлiв523алекцiяЕРМдоц.Заяць Г.В.
_Четвер_
9.30чМоделi та методи пр. риш.324лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
11.00Педагогiка вищої школив701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
АУТП-16-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30Комп`ютернi технологii384лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
11.00Застосування мiкропроц. технiки382лекцiяАвтом.та елект.доц.Чумак Л.I.
_Вiвторок_
9.30чКомп`ютернi технологii384лекцiяАвтом.та елект.доц.Ужеловський В.О.
11.00Наукова iноземна мова507практикаIноземн.мови
13.00Наукова iноземна мова507практикаIноземн.мови
_Середа_
9.30Моделi та методи прийн. 487лекцiяIBTCпроф.Прокопчук Ю.О.
рiшень
11.00чМоделi та методи прийн. 1006практикаIBTC
рiшень
11.00зЗастосування мiкропроц. технiки384практикаАвтом.та елект.
_Четвер_
9.30Фнформацiйнi технологii у н/д.385лекцiяАвтом.та елект.доц.Ткачов В.С.
11.00Педагогiка вищої школив701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
БМО-16-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чМодел. мет.проц.116лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
11.00Моделювання робочих 3005лекцiяБудiв.машинас.Спiльник М.А.
процесiв б/м
13.00Спецкурс за фахом3005лекцiяБудiв.машинас.Спiльник М.А.
14.30Наукова iноземна мова513практикаIноземн.мови
_Вiвторок_
11.00Сучаснi методи дослiдження та 3005лекцiяБудiв.машиндоц.Голубченко О.I
розрах. дин.проц
13.00Оцiнка ефективностi ДМБ3005практикаБудiв.машин
14.30зСпецкурс за фахом3005лекцiяБудiв.машинас.Спiльник М.А.
_Четвер_
9.30чМодел. мет.проц.324лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
11.00Педагогiка вищої школив701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
13.00Наукова iноземна мова525практикаIноземн.мови
ПМ-16-м
День Час / Дисциплiна Аудиторiя Вид занять Кафедра Викладач
_Понедiлок_
9.30чМоделi прийняття ришень116лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
11.00Теоретичнi основи та техн. 181лекцiяМатер.обр.мат.доц.Вашкевич Ф.Ф.
звар.
13.00чТеоретичнi основи та техн. 181практикаМатер.обр.мат.
звар.
_Середа_
9.30Науково-дослiдницiка робота284лекцiяМатер.обр.мат.доц.Волчук В.М.
11.00Теоретичнi основи та методи 552лекцiяМатер.обр.мат.проф.Большаков В.I
терм. обр.
13.00чТеоретичнi основи та методи 552практикаМатер.обр.мат.
терм. обр.
_Четвер_
9.30чМоделi прийняття ришень324лекцiяПрикл.математ.проф.Єршова Н.М.
11.00Педагогiка вищої школив701лекцiяФiлософ.та доц.Плаксiна О.I.
пол.
_П`ятниця_
8.00Наукова iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
9.30Наукова iноземна мова409практикаIнт.навч.iн.мов
Копія від 05.05.2017